Навіщо вивчати англійську мову?

Навчання приносить значно більші плоди, якщо чітко усвідомлювати свою мету та переваги, які ви отримаєте потім. Для чого саме ви вивчаєте англійську? 

Зазвичай виокремлюють дві групи причин, що заохочують нас до вивчення іноземної: професійні та особистісні. 

Що змінить англійська у вашій кар'єрі? 

Знання англійської надає доступ до більшої кількості інформації. Ті, хто володіють двома і більше мовами та звертаються до іноземних джерел, часто відмічають, що це дозволяє їм поглянути на досліджуване питання з різних боків. У 2019 році ресурс Statista опублікував дослідження зі статистикою мови вебсайтів. Так от на той момент 54% всіх сайтів в інтернеті були опубліковані англійською. Вільний доступ до більшої кількості ресурсів стане безумовною перевагою для навчання та роботи. 

З англійською ви можете обирати серед більшого розмаїття вакансій. Адже 70% оголошень на Work.ua мають серед вимог знання англійської. Роботодавці не завжди очікують співробітника з високим рівнем, але тенденція на те, що такий запит стає обов’язковим у вакансіях помітна. Все більше компаній ведуть бізнес на глобальному ринку, а відповідно шукають для себе співробітників, які зможуть вільно вести перемовини, робити закупівлі за кордоном, впроваджувати закордонні тенденції. 

Англійська - це ваша додаткова перевага, що формує підвищення заробітної плати. За статистичними даними Work.ua рівень оплати фахівців, які знають англійську, в середньому вищий на 30%.

Життя то, не суцільна робота. Сподіваємось ви піклуєтеся про work-life balance? Та хочемо нагадати про особисту користь у вивченні англійської. 

Вивчення іноземної мови затримує ментальне старіння. Науковці Американської академії неврології стверджують, що у людей, які говорять хоча б на одній з іноземних мов, зменшується ризик хвороби Альцгеймера. Вивчення мови - чудова зарядка для нашого мозку, що формує нові нейронні зв'язки.

Процес вивчення мови сприяє нашому розвитку в цілому: покращує пам'ять, увагу, концентрацію, сприяє розвитку когнітивних та соціальних навичок, допомагає нам покращити наші комунікативні навички та аналітичне мислення. 

Вивчення мови завжди пов'язане із новими знайомствами. Нові люди зустрінуться вам на курсах чи в подорожах. Використовуйте такі знайомства не лише як практику англійської, а і як корисний нетворкінг для бізнесу, розширення власного кола друзів чи навіть можливість знайти другу половинку. 

Коли ми вивчаємо іноземну мову, ми вивчаємо не просто код, яким щось записується, ми доторкаємося до іншої культури. Ми починаємо розуміти інший образ мислення, адже наша мова обумовлює та формує те, як ми думаємо. Це може допомогти вам краще розуміти інших людей, їх вчинки та загалом сприяє різнобічному розвитку.  

Вивчення іноземної сприяє формуванню у нас толерантності. Часто розуміння іншої культури дозволяє розвинути більший рівень емпатії, і ми зовсім по новому вже можемо поглянути на життя та звичаї людей за кордоном. 

Англійська змінює досвід подорожей, робить їх глибше та емоційніше.. Коли ви мандруєте та розмовляєте мовою країни, до якої ви завітали, зазвичай до вас більш відкрито ставляться. Ви маєте можливість спілкуватися та пізнавати нову культуру з її носіями. Це дозволяє вам глибше зануритися у нові враження та відкриття. 

З англійською ви можете читати книги та дивитися фільми в оригіналі. Ви замислювались над тим, що переклад - це вже текст іншого автора? Кожен перекладач працює через призму свого досвіду та залишає у тексті своє розуміння та відношення. Тому краще завжди обирати книги чи фільми мовою оригіналу. 

Через іноземну мову та культуру ми відкриваємо себе. Вивчення іноземної мови відкриває для нас розуміння інших людей, а це в свою чергу допомагає прислухатися та зрозуміти себе. Так ми починаємо розважніше вчиняти та дбайливо ставитися до своєї мови та культури

Сподіваємось, ви знайшли серед цих причин ту, що найкраще змотивує саме вас! І ми радимо вам не відкладати на потім, а пройти тестування та записатися в групу онлайн англійської.