Загальна англійська для дітей 6-10 років

Записатись на безкоштовну консультацію

Заняття на загальному курсі англійської для дітей 6-10 років не тільки розвивають мовні здібності дитини, а й формують її як особистість.

Діти, що навчаються в ILC, із задоволенням відвідують заняття та чекають на них, адже наші викладачі заохочують їх прояви креативності, сміливості та допитливості.

Професійні викладачі ILC мають кембриджські кваліфікації для роботи з дітьми та працюють на основі комунікативної методики, яка допомагає дитині різнобічно осягнути матеріал та зануритися в англомовне середовище, уникаючи неусвідомленого заучування.

Курси англійської для дітей розроблені таким чином, що дитина не буде відчувати себе перевантаженою. Навчання відбувається в ігровій формі, яка залучає довільну та мимовільну увагу до розвитку:

  • вільної розмовної англійської

  • впевненої граматики

  • навичок читання та письма.

В ILC немає класичних оцінок, що дозволяє нам оберігати зону дитячого розвитку від порівняння себе з іншими. Викладачі підтримують та акцентують увагу дитини на її власному прогресі, що сприяє формуванню її самооцінки. А батьки завжди можуть дізнатися про успіхи дитини в особистому онлайн-кабінеті.

Ми піклуємося про комфорт навчання дітей, а тому ваша дитина вивчатиме англійську в групі залежно від віку та мовного рівня, визначеного за результатами безкоштовного тестування. Запрошуємо вас на безкоштовне пробне заняття, щоб познайомитися ближче та оцінити у дії комунікативну методику та професійний підхід наших викладачів. 

Кожний з курсів триває один академічний рік та складається з 6 семестрів (1 семестр = 6 тижнів). Заняття відбуваються двічі на тиждень.

Навчання проходить в онлайн форматі за для вашої зручності та впевненості, що ваша дитина може залишатися у безпечному місці та продовжувати навчання! 

Приєднуйтесь до групи в будь-який момент - тестування допомагає нашим викладачам дібрати для вашої дитини комфортну групу для навчання. 

Проведіть

Назва курсу

Вартість

семестру*

Кількість

семестрів

Розклад занять

Foundation

3999 

6

пн/ср або вт/чт
15:00-16:30

Starter (+)

Elementary (+)

 

* 1 семестр = 6 тижнів

Для наших клієнтів ми розробили систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 15% оплати під час навчання.

 

 

Записатись на безкоштовну консультацію