Загальна англійська для дітей 6-10 років

Загальний курс англійської для дітей 6-10 років не тільки розвивають мовні здібності дитини, а й формують її як особистість.

Діти, що навчаються в ILC, із задоволенням відвідують заняття та чекають на них, адже наші викладачі заохочують їх прояви креативності, сміливості та допитливості.

Професійні викладачі ILC мають кембриджські кваліфікації для роботи з дітьми та працюють на основі комунікативної методики, яка допомагає дитині різнобічно осягнути матеріал та зануритися в англомовне середовище, уникаючи неусвідомленого заучування.

Курси англійської для дітей розроблені таким чином, що дитина не буде відчувати себе перевантаженою. Навчання відбувається в ігровій формі, яка залучає довільну та мимовільну увагу до розвитку:

  • вільної розмовної англійської
  • впевненої граматики
  • навичок читання та письма.

В ILC немає класичних оцінок, що дозволяє нам оберігати зону дитячого розвитку від порівняння себе з іншими. Викладачі підтримують та акцентують увагу дитини на її власному прогресі, що сприяє формуванню її самооцінки. А батьки завжди можуть дізнатися про успіхи дитини в особистому онлайн-кабінеті.

Ми піклуємося про комфорт навчання дітей, а тому ваша дитина вивчатиме англійську в групі залежно від віку та мовного рівня, визначеного за результатами безкоштовного тестування.

Кожний з курсів триває один академічний рік - з 9 вересня по 29 травня, та складається з 6 семестрів (1 семестр = 6 тижнів). Заняття відбуваються двічі на тиждень або щосуботи. Якщо ви приєднуєтесь до навчання під час семестру, то не сплачуєте за ті заняття, які вже відбулися.

Оберіть зручне місце навчання: вул. Богдана Гаврилишина, 7 (ст. м. "Політехнічний інститут") або вул. Маршала Тимошенка, 13А (ст. м. "Мінська").

Увага! Заняття в групах для дітей 6-10 років призупинені на час карантину (до 3 квітня).

Проведіть

Назва курсу

Вартість

семестру*

Кількість

семестрів

Розклад занять

Foundation

3300

6

пн/ср або вт/чт
15:00-16:30

або

щосуботи
10:00-13:15​

Starter (+)

Elementary (+)

 

 

* 1 семестр = 6 тижнів

 

З 18 до 29 листопада нові клієнти отримають подарунок до дня народження ILC - знижку 10% на оплату свого першого семестра навчання, який розпочнеться з 2 грудня!

Крім цього, ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання.

 

 

Записатись