Як вчити англійську: в групі чи індивідуально?

Кого не спитай навкруги, усі хоч раз робили спробу вивчити англійську мову. У кожного для цього є своя причина та своя мета. Робота, освіта, мандри або щось інше спонукають нас записатися на курси англійської. Але тут постає питання: який формат навчання обрати?

Існує безліч різноманітних форматів, але основних варіантів два: ви можете спинитися на індивідуальних або групових заняттях. Розглянемо особливості кожного з них.

Індивідуальні заняття

Цей варіант краще підходить тим, хто ставить чіткі стислі строки на досягнення певного рівня знань. Найчастіше його обирають ті, хто планує складати той чи інший міжнародний іспит з англійської для просування по кар'єрі чи навчання за кордоном.

Перевагою цього формату вважається можливість створювати індивідуальний графік і ритм навчання. Насправді, особистий викладач зможе приділити увагу вашій граматиці, вимові, словниковому запасу. Але є те, чого не зможе дати індивідуальне навчання - практику спілкування на іноземній мові. Ви дуже швидко звикнете до стилю бесіди вашого викладача англійською і комунікація втратить для вас спонтанність, що значно сповільнить прогрес у використанні англійської в житті.

Якщо ж для вас важливо не просто вивчити англійську, щоб отримати сертифікат, а ви прагнете навчитися користуватися нею в житті: в мандрах, в роботі, в освіті, то вам варто звернути увагу на групові заняття на основі комунікативної методики.

Групові заняття

Відгуки тих, хто навчався в школах та на курсах англійської, де використовують комунікативну методику викладання, збігаються в тому, що заняття в групах не є недоліком. Навпаки, саме спілкування в групах дозволяє досягти більшого ефекту у вдосконаленні навички використання англійської мови.

Суть самої методики полягає у вивченні через активне застосування. Яким би не був ваш рівень англійської зараз, на заняттях ви будете спілкуватися з викладачем і одногрупниками лише англійською. Ця методика тренує ваш слух, пам'ять, артикуляцію та... реакцію!

Викладач постійно вводить нову лексику та граматику через захопливі теми, а ви одразу ж починаєте застосовувати їх в діалогах з партнером. В групі з 6-12 людей ви зможете легко розпочати дискусію як мінімум з трьома. Не повірите, але активне повторення нових мовних конструкцій в живому контексті дозволяє легко запам'ятати матеріал. Тільки так ви зможете нарешті подолати мовний бар'єр і почати активно користуватись англійською мовою в своєму житті.

Ця методика широко застосовується в усьому світі для навчання іноземним мовам. І саме на основі цієї методики працюють викладачі ILC.

Якщо ви втомилися постійнно вчити англійську мову і хочете вже зараз ефективно застосовувати її в своїх цілях, саме час записатися на  курси англійської мови в ILC.