Мовні курси для дорослих за кордоном

Вивчення англійської мови за кордоном – це прекрасний досвід, який залишиться назавжди. Адже ви ближче познайомитися з іншою країною, заведете нових друзів, а найголовніше покращити свій рівень володіння англійською мовою. Відомо, що понурюючись в мовне середовище, мова вивчається набагато швидше та ефективніше. А додатково заняття в мовних школах побудовані таким чином, що можна їх поєднувати з подорожами, екскурсіями та спортом. Тому навчатися стає ще цікавіше.

Ви можете обрати будь-яку тривалість курсу. Мінімальний строк – це один тиждень. Заняття в мовних школах за кордоном можуть бути як у великих групах, так й індивідуальні. Також школи пропонують різну інтенсивність занять: від 20 уроків на тиждень до 38 уроків, якщо вам дуже необхідно в мінімальні строки досягнути швидкого результату.

Існують наступні типи курсів з англійської мови за кордоном:

  • Загальна англійська мова –  курс, де ви здобуваєте або покращуєте основні навички володіння іноземною мовою. Цей курс пасує для всіх студенів, з будь-яким рівнем.
  • Ділова англійська мова – це добрий вибір для тих, кому потрібна англійська для роботи чи бізнесу.
  • Академічна англійська мова – це курс мовної підготовки, який знадобиться тим, хто планує вступати до вищих навчальних закладів за кордоном.
  • Підготовка до сертифікованих іспитів з англійської мови
  • Англійська мова + хобі – на цьому курсі ви зможете не тільки вивчати англійську мову, але взяти курс з улюбленої справи чи відкрити в собі нові таланти, наприклад танцювати танго, чи грати в гольф.

У цій таблиці можна зорієнтуватися, в яких країнах можливо вивчати англійську мову та приблизна вартість загального курсу навчання (20 уроків на тиждень), без проживання.

Країна

Місто

Вартість

Великобританія

Лондон

210 GBP

Ірландія

Дублін

230 EUR

Канада

Торонто

340 CAD

Кіпр

Лімасол

160 EUR

Мальта

Сліма

180 EUR

США

Нью-Йорк

350 USD

 

Записатись