Як мотивувати дитину вивчати англійську?

Вмовляння і настанови не працюють у навчанні, особливо у дітей молодшого шкільного віку. Як же тоді заохотити малечу до вивчення англійської? Маємо для вас кілька порад.

Обирайте курси англійської, де навчання відбувається в ігровій формі. Комусь може здатися, що викладачі ILC забавляють дітей під час навчання. Майже так і є! Мимовільна увага, яка залучена під час розваг у дітей, допомагає значно активніше переробляти інформацію та сприяє запам’ятовуванню. Діти швидше вивчають те, що їх вражає, дивує, цікавить. Тому обирайте курси англійської для дітей саме з таким підходом.

Віддайте перевагу вивченню іноземної мови у групі. Прийнято думати, що індивідуальні заняття краще, але насправді, це не завжди так! Групові заняття англійською для дітей – це більш комфортна атмосфера. Вони не відчувають безперестанної уваги викладача, завдяки своєрідній розрядці у спілкуванні з однолітками. В групі діти отримують в декілька раз більше розмовної практики, бо спілкуються не тільки з викладачем, а і один з одним, а за правилами комунікативної методики навіть у спілкуванні з другом необхідно використати англійську. Діти бачать, що виходить у інших краще, а в чому прикладом можуть стати вони, змагаються та підтримують один одного.

Хваліть свою дитину. Робіть це щиро та не лише за досягнення, а й за старання. Ваші слова – це величезна підтримка для дитини і значущий мотив докладати ще більше зусиль.

Відзначайте перемоги. Вигадайте ваш ритуал, як відсвяткувати вдало написаний підсумковий тест чи складений міжнародний іспит. Так ви не лише чудово проведете час з сім’єю, а й позбавите дитину негативної асоціації тесту чи іспиту зі стресом.

Повторюйте вивчений матеріал вдома в ігровій формі. Зазвичай батьки питають: «Що ти сьогодні вивчив? Скільки слів ти запам’ятав?». Такі питання часто збивають з пантелику малечу, вони хвилюються, що щось не згадають, та ще й самі часто не розуміють, що «ось та гра у слова на уроці» і є навчанням. Якщо ж ви дійсно хочете допомогти вашій дитині повторити слова дома. запитайте у вчителя, як би ви могли практикувати вивчений матеріал вдома.

Підберіть цікаві застосунки та відео англійською для дітей. Як би ми не намагались обмежити час наших дітей за гаджетами, позбутися їх зовсім не вийде. Давайте тоді добирати такі цікавинки для телефонів та планшетів, які сприятимуть розвитку. Зараз є безліч інтерактивних додатків та відеоматеріалів, що допоможуть дитині вивчати мову в ігровій формі. Але тут варто звернути увагу на такі моменти:

-          Добирайте такі матеріали, сюжет яких зацікавить вашу дитину.

-          В основі таких завдань мають бути слова та правила, які вже знайомі дитині.

-         Контролюйте тривалість, це мають бути короткі ролики чи ігри, щоб не перевантажити малечу гаджетами.

Дитина має улюблений мультфільм і знає всі слова напам'ять? Почніть тепер дивитись його англійською Так дитина не буде губитися в суті сюжету, а зможе звертати увагу на окремі нові слова, що проілюстровані у відеоряді.

Зберігайте баланс у складності завдань. Слідкуйте, щоб завдання не були занадто важкими для рівня вашої дитини, адже це зайвий стрес та страх поразки. Такі емоції блокують бажання вчитися. В той же час вправи не мають бути і легкими, так дитина може втратити цікавість та азарт пізнання.

Ми в ILC піклюємося, щоб програма відповідала рівню знань наших студентів, тому діти обов'язково проходять безкоштовне тестування перш ніж розпочати навчання.Наші курси дозволяють батькам об’єднати свої зусилля з командою сертифікованих викладачів та бути впевненими, що їх дитина не просто виконує домашні завдання, а дійсно любить вивчення англійської. 

Запрошуємо вас розпочати новий навчальний рік з ILC!