Курси англійської мови ILC

Курси англійської ILC – це Ваша унікальна можливість творити власний успіх без мовного бар’єру і швидко досягти бажаного результату.

Англійська для дорослих

Класичний академічний курс вивчення англійської мови на основі комунікативної методики. Незалежно від того, яку мету Ви ставите у вивченні англійської, навчання в ILC допоможе Вам досягти її швидко та ефективно.

Докладніше
Англійська для дітей

Курси англійської для дітей та підлітків (від 6 до 17 років) на основі комунікативної методики дозволяють зануритися в англомовне середовище. Кваліфіковані та талановиті викладачі зацікавлюють, мотивують до вивчення англійської та допомагають досягати успішних результатів на міжнародних іспитах та ЗНО. Наші учні завжди мають впевненість у своїх знаннях, а їх батьки можуть довірити нам англійську своєї дитини.

Докладніше
Підготовка до міжнародних іспитів Cambridge English

Підготуйтесь до усіх найбільш розповсюджених міжнародних кембриджських іспитів - IELTS, A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), B1 Business (BEC).

Докладніше
Корпоративне навчання

Корпоративні курси англійської у вас в офісі або у наших школах. Групові та індивідуальні навчання з носіями мови, професійними викладачами, кембриджськими екзаменаторами.

Докладніше
Російська та українська для іноземців

Курси російської та української мови в ILC створені для тих, хто бажає вивчати ці мови в Києві.

Докладніше
Записатись