CELTA у Львові

Записатись

International Language Centre разом з Агенцією іноземних мов Наталії Дячук «РУНА» вже 5-й рік поспіль організовують курс CELTA full-time у Львові.

CELTA – це престижна кембриджська кваліфікація, яка дає право викладати англійську мову як іноземну в усьому світі. Цей курс поєднує у собі теоретичні основи принципів викладання за комунікативною методикою та практичні навички викладання мови для дорослих. Необхідність одразу застосовувати нові знання на практиці допоможе вам навчитися тонкощам викладання англійської мови на будь-якому мовному рівні.

Влітку 2021 року ви маєте шанс навчатися у найдосвідченіших викладачів Авторизованого Кембриджського центру підготовки викладачів (CELTA та Delta) International Language Centre (UA 800) та отримати найпопулярнішу міжнародну Кембриджську кваліфікацію для викладачів англійської.

Як проходить курс? 

CELTA full-time - це 4 тижні інтенсивних занять з понеділка по п'ятницю (120 контактних годин + 80 годин домашньої роботи), що включають:

  • теоретичні сесії,
  • практику викладання,
  • feedback-сесії,
  • самостійне планування уроків.

Які вимоги стоять перед кандидатами на курс CELTA?

Потенційний кандидат курсу CELTA повинен бути старше 18 років, мати рівень англійської C1 або C2 та успішно пройти письмовий тест та співбесіду для зарахування на курс

Чи всі проходять курс успішно та отримують кембриджський сертифікат?

Для того, щоб отримати кембриджський сертифікат CELTA, необхідно успішно скласти:

✔️ 4 письмові завдання

✔️ 6 годин викладацької практики на різних мовних рівнях

✔️ 120 контактних годин з тьюторами та іншими кандидатами

✔️ 6 годин обзервацій уроків досвідчених викладачів, що вже мають кваліфікацію CELTA.

Ви можете бути впевненими у своїх силах завдяки тому, що на курс можна потрапити, лише пройшовши декілька етапів відбору (аплікаційна форма та співбесіда). Якщо базової підготовки недостатньо, то ви просто отримаєте рекомендації від тренера про те, з чим вам потрібно попрацювати, щоб потрапити на курс наступного року.  

Дати:  04.07.2022 - 29.07.2022 (full-time) OFFLINE

Місце проведення: Агенція іноземних мов «РУНА»

Ціна: (спецпропозиція до 15.04.21) - UAH 29 999 (включаючи сертифікат)

Тренери: Анна Басараб, Марина Гайдученко

Записатись