5 ефективних технік, щоб легко вивчити англійську

Погодьтеся, у добу інформаційних технологій, неймовірних подорожей та віртуальної реальності не розмовляти англійською просто неможливо. Буває дуже прикро, коли вкрай потрібно допомогти другові, який загубив гаманець десь у Лондоні чи Кьольні, але на заваді стає  мовний бар’єр  або одне єдине забуте слово, яке ви пам’ятали ще вчора.  Але не варто впадати у відчай, адже ми відкриємо вам 5 технік, які допоможуть остаточно оволодіти мовою і перейти на новий рівень знань.

1. Вивчайте мову саме за рівнями.
Неправильний вибір рівня призведе до фрустрації, втрати мотивації та бажання навчатися.  Якщо ви вивчаєте мову на рівні об’єктивно вищому чи нижчому за ваш, навчальний процес буде складним та неефективним. Перед тим, як  почати навчання на курсах англійської мови ILC, ви точно та безкоштовно визначите ваш рівень англійської, а спеціально підібрані матеріали і методики будуть сприяти інтенсивному розвитку. Відповідно до міжнародної системи рівнів CEFR, ви зможете вибрати один з семи курсів загальної англійської від А1 до С2.

2. Обирайте курси англійської із залученням комунікативної методики.
Комунікативний підхід, який активно застосовують викладачі курсів ILC, допоможе вам заговорити англійською мовою та з легкістю досягти рівня просунутого користувача С2. Цей підхід полягає у тому, що з першого заняття ви поринаєте в англомовне середовище і навчаєтеся, спілкуючись виключно англійською мовою. А майстерність і кваліфікованість наших викладачів зробить процес навчання зрозумілим і прозорим. Вам стане доступною будь-яка форма англійської: розмовна, письмова та ділова, крім того ви навчитесь успішно складати міжнароді іспити Cambridge Assessment English та IELTS.

3. Вивчайте англійську збалансовано, вдосконалюючи чотири мовних навички, граматику та лексику.
Лише постійна практика усіх навичок англійської  приведе вас до успішного володіння мовою. Кожен студент знає свої слабкі сторони: хтось робить граматичні помилки, а для когось важко знайти правильне слово для співбесіди.  Наш курс загальної англійської охоплює вивчення і практику чотирьох основних мовних навичок:
    • сприйняття на слух,
    • читання,
    • говоріння,
    • письмо.

Курс загальної англійської мови для дорослих у школі  ILC  розрахований на 15 або 20 тижнів для рівнів до Upper-Intermidiate включно, та 21 або 26 тижнів для курсів Pre-Advanced та Advanced. Саме стільки часу ви будете постійно та регулярно тренувати чотири мовних навички, не забуваючи також  про граматику та збагачення необхідної лексики.

4. Застосовуйте різноманітні учбові матеріали.
Ви, напевно, знаєте про три типи сприйняття інформації і можете сказати, кінестет ви, аудіал чи візуал. Тип учбових матеріалів для підготовки та занять безпосередньо впливатиме на ваше сприйняття та якість засвоєння англійської мови. Якщо ви хочете засвоїти англійську швидко й ефективно, якщо бажаєте навчатися легко і цікаво, різноманіття учбових матеріалів та технічне оснащення (наприклад, смартборди, які застосовуються на курсах англійської ILC), має стати найголовнішою складовою вашого навчання. А придбати найсучаснішу літературу за власним інтересом вам допоможе наш книжковий центр.

 5. Навчайтесь англійській виключно у професіоналів
Звичайно, можна витратити купу часу займаючись самостійно по книжках. Можна пробувати говорити з іноземцями, та у спонтанних бесідах не мати структурованих знань. Можна вдатися до помочі друзів і говорити з помилками. Але найкращий і найкоротший шлях до засвоєння англійської мови - це звернутися до кваліфікованого вчителя, який направить навчання згідно з вашими потребами, збалансує навчання, розкриє ваш потенціал. Викладачі школи англійської мови ILC - це професійні спеціалісти з міжнародними кваліфікаціями CELTA та  DELTA. Обізнані в методиках викладання, віртуози балансу теорії і практики, вони мають персональний підхід до кожного учня, локалізують проблемні місця,  допоможуть подолати мовний бар’єр, побудують навчання логічно та доступно саме для вас.

Отже, вивчаючи мову, не гайте час на незрозумілі книжки і туманні ресурси, звертайтеся до професіоналів та будьте рішучими у своєму бажанні заговорити англійською.