Підготовка до іспитів з англійської

В ILC діти мають можливість підготуватися до кембриджських іспитів та скласти їх у нашому екзаменаційному центрі. Наші курси підготовки до міжнародних іспитів навчать виконувати екзаменаційні завдання, а також будуть корисні для підвищення загального рівня англійської.

 

Міжнародні іспити з англійської, розроблені Кембриджським університетом, доступні для дітей від 6 років та розраховані на будь-який рівень володіння англійською мовою. Ці іспити визнаються освітніми установами та міжнародними компаніями усього світу, мають необмежений термін дії та оцінюють знання Ваших дітей у завданнях, наближених до повсякденних ситуацій.

Проведіть
Підготовка до

Регулярний платіж*, грн

Тривалість всього курсу

Розклад занять
B2 First (FCE)

3 949

36 тижнів

КПІ:

Пн, Ср / Вт, Чт

18:45-21:00

Оболонь:

Вт, Чт

19:00-21:15

C1 Advanced (CAE) 3 949 36 тижнів

Оболонь:

Пн, Ср

19:00-21:00

 

*Регулярний платіж - один з восьми платежів за курс підготовки до міжнародних іспитів для дітей. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми.

FCE
(First English Test)
B2

Зміст курсу – курс підготовки до FCE допоможе Вам скласти іспит, а також вільно та з задоволенням спілкуватись англійською в будь-яких ситуаціях. Триває 9 місяців.

 

Записатись

CAE
(Certificate in Advanced English)
C1

Зміст курсу – курс підготовки до CAE допоможе Вам скласти іспит, а також вдосконалити володіння мовою та вільно користуватись найскладнішими мовними конструкціями. Триває 9 місяців.

Записатись

CPE
(Certificate of Proficiency in English)
C2

Зміст курсу – курс підготовки до CPE допоможе Вам скласти іспит, а також користуватись англійською на рівні носіїв мови. Триває 9 місяців.

Записатись

YLE
Starters/Movers/Flyers
pre-A1/A1/A2

Зміст курсу – підготовка до YLE входить до програми наших загальних курсів англійської для дітей 6-12 років, тож Вам не доведеться готуватись окремо!

Записатись