Підготовка до B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE)

В ILC діти мають можливість підготуватися до кембриджських іспитів з викладачами, що є екзаменаторами Cambridge Assessment Englishта, адже International Language Centre є офіційним екзаменаційним центром у Києві (ліцензія UA 800/801).

Міжнародні іспити з англійської, розроблені Кембриджським університетом, доступні для дітей від 6 років та розраховані на будь-який рівень володіння англійською мовою. Ці іспити визнаються освітніми установами та міжнародними компаніями усього світу, мають необмежений термін дії та оцінюють знання ваших дітей у завданнях, наближених до повсякденних ситуацій.

Наші курси підготовки до міжнародних іспитів навчать виконувати екзаменаційні завдання, а також будуть корисні для підвищення загального рівня англійської. ILC набирає групи підготовки до наступних іспитів:

  • B1 Preliminary (PET) - підтвердження рівня B1, результати якого зараховуються як ДПА у 9 класі для спеціалізованих шкіл чи як ДПА в 11 класі загальноосвітньої школи..
  • B2 First (FCE) - підтвердження рівня B2.
  • C1 Advanced (CAE) - підтвердження рівня C1.
  • C2 Proficiency (CPE) - підтвердження рівня C2.

Готують до іспитів в ILC ті самі викладачі, які працюють кембриджськими екзаменаторами, тому ніхто краще за них не розповість про всі тонкощі структури, оцінювання, види завдань та стратегію їх ефективного виконання та інші деталі, які допоможуть успішно скласти іспит. До курсу підготовки входять пробні тести, що розроблені на основі завдань іспитів попередніх років, після яких проводиться ретельна робота над помилками.

Зарахування на курси підготовки до міжнародних іспитів відбувається на підставі скороченої версії пробного тесту для того іспиту, до якого ви хочете підготуватись. Для дійсних студентів школи зарахування до групи можливе за рекомендацією викладача.

Навчання відбуватиметься в онлайн форматі задля безпеки вашої дитини.

Зазвичай після курсу підготовки студенти складали іспит разом з нами. На жаль, сьогодні проведення Кембриджських іспитів на території України призупинено на час воєнного стану.

 

Проведіть
Підготовка до

Вартість семестру, грн

Тривалість курсу, семестрів*

Розклад занять
B1 Preliminary (PET) 2099 4

Пт

16:45-18:15

B2 First (FCE) 5999 6

Пн, Ср / Вт, Чт

18:45-21:00

C1 Advanced (CAE)

Вт, Чт

18:45-21:00

C2 Proficiency (CPE)

Вт, Чт

18:00-20:15

 

* 1 семестр = 6 тижнів

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 15% оплати під час навчання.

 

FCE
(First English Test)
B2

Зміст курсу – курс підготовки до FCE допоможе Вам скласти іспит, а також вільно та з задоволенням спілкуватись англійською в будь-яких ситуаціях. Триває 3 семестри.

 

Записатись на безкоштовну консультацію

CAE
(Certificate in Advanced English)
C1

Зміст курсу – курс підготовки до CAE допоможе Вам скласти іспит, а також вдосконалити володіння мовою та вільно користуватись найскладнішими мовними конструкціями. Триває 6 семестрів.

Записатись на безкоштовну консультацію

CPE
(Certificate of Proficiency in English)
C2

Зміст курсу – курс підготовки до CPE допоможе Вам скласти іспит, а також користуватись англійською на рівні носіїв мови. Триває 6 семестрів.

Записатись на безкоштовну консультацію

PET
(Preliminary English Test)
B1

Зміст курсу – курс підготовки до PET допоможе вашій дитині скласти кембриджський іспит, який може бути зарахований як ДПА в 9 класі спеціалізованої школи або в 11 класі загальноосвітньої школи. Триває 1 семестр.

 

Записатись на безкоштовну консультацію