Підготовка до B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE)

В ILC діти мають можливість підготуватися до кембриджських іспитів та скласти їх, адже International Language Centre є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English у Києві (ліцензія UA 800/801).

Міжнародні іспити з англійської, розроблені Кембриджським університетом, доступні для дітей від 6 років та розраховані на будь-який рівень володіння англійською мовою. Ці іспити визнаються освітніми установами та міжнародними компаніями усього світу, мають необмежений термін дії та оцінюють знання ваших дітей у завданнях, наближених до повсякденних ситуацій.

Наші курси підготовки до міжнародних іспитів навчать виконувати екзаменаційні завдання, а також будуть корисні для підвищення загального рівня англійської. ILC набирає групи підготовки до наступних іспитів:

  • B2 First (FCE) - підтвердження рівня B2.
  • C1 Advanced (CAE) - підтвердження рівня C1.
  • C2 Proficiency (CPE) - підтвердження рівня C2.

Готують до іспитів в ILC ті самі викладачі, які працюють кембриджськими екзаменаторами, тому ніхто краще за них не розповість про всі тонкощі структури, оцінювання, види завдань та стратегію їх ефективного виконання та інші деталі, які допоможуть успішно скласти іспит. До курсу підготовки входять пробні тести, що розроблені на основі завдань іспитів попередніх років, після яких проводиться ретельна робота над помилками.

Ви можете приєднатись до групи в будь-який момент протягом навчального року, за умови відповідних результатів вступного тестування та наявності вільних місць в групі.

Зарахування на курси підготовки до міжнародних іспитів відбувається на підставі скороченої версії пробного тесту для того іспиту, до якого ви хочете підготуватись. Для дійсних студентів школи зарахування до групи можливе за рекомендацією викладача.

Увага! Заняття в групах на час карантину (до 3 квітня) переходять на онлайн-формат.

Проведіть
Підготовка до

Вартість семестру, грн

Тривалість курсу, семестрів*

Розклад занять
B2 First (FCE) 5250 6

Пн, Ср / Вт, Чт

18:45-21:00

C1 Advanced (CAE)

Пн, Ср

18:45-21:00

C2 Proficiency (CPE)

Вт, Чт

19:00-21:15

 

* 1 семестр = 6 тижнів

 

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання, а також отримуйте знижки на складання міжнародних іспитів в Екзаменаційному центрі ILC завдяки програмі лояльності.

 

FCE
(First English Test)
B2

Зміст курсу – курс підготовки до FCE допоможе Вам скласти іспит, а також вільно та з задоволенням спілкуватись англійською в будь-яких ситуаціях. Триває 3 семестри.

 

Записатись

CAE
(Certificate in Advanced English)
C1

Зміст курсу – курс підготовки до CAE допоможе Вам скласти іспит, а також вдосконалити володіння мовою та вільно користуватись найскладнішими мовними конструкціями. Триває 6 семестрів.

Записатись

CPE
(Certificate of Proficiency in English)
C2

Зміст курсу – курс підготовки до CPE допоможе Вам скласти іспит, а також користуватись англійською на рівні носіїв мови. Триває 6 семестрів.

Записатись