Загальна англійська для дорослих

Загальна англійська – це ідеальний курс для тих, хто цінує академічність, фундаментальність та планомірність у вивченні іноземної мови. Ми будуємо навчальний процес за комунікативною методикою, що гарантує повне занурення в англомовне середовище - студенти говорять англійською вже з першого заняття.

Досвідчені викладачі, кожен з яких є тренером для викладачів або сертифікованим кембриджським екзаменатором, навчають студентів думати та говорити англійською.

Ми пропонуємо 7 курсів загальної англійської від А1 (Starter) до C1 (Advanced) згідно з міжнародною системою мовних рівнів CEFR. Завдяки чіткій організації курсу, ми приділяємо увагу розвитку усіх мовних навичок:

  • Граматики
  • Сприйняття на слух
  • Читання
  • Говоріння
  • Письма.

Проходження курсу гарантує кожному студенту помітний прогрес у спілкуванні англійською.

Один мовний рівень опановується за 3, 4 або 5 семестрів (1 семестр - 6 тижнів), залежно від рівня та інтенсивності занять. Якщо ви приєднуєтесь до навчання після початку семестру, то не сплачуєте за заняття, які вже відбулися.

Увага! Заняття в групах для дорослих на час карантину проходять в онлайн-форматі та відбуваються на платформі Zoom. Тут викладач має можливість ділити студентів на пари та групи (як на звичайних уроках), робити записи для студентів на інтерактивній дошці, вмикати відео- та аудіозавдання. Для заняття достатньо мати комп'ютер та перейти за посиланням, яке ви отримаєте від свого викладача.

Після закінчення карантину всі групи повернуться до занять у навчальних центрах. Тому ви зможете обрати зручне для вас місце навчання: вул. Богдана Гаврилишина, 7 (ст. м. "Політехнічний інститут") або вул. Маршала Тимошенка, 13А (ст. м. "Мінська").

Запишіться на безкоштовне тестування, щоб наші викладачі максимально точно визначили ваш поточний мовний рівень та зануртеся у вивчення англійської.

Під час навчання в групах загальної англійської для дорослих, усі клієнти ILC мають можливість безкоштовно відвідувати Розмовні клуби!

Проведіть
Назва курсу Кількість семестрів* Вартість семестру, грн Розклад занять

Starter

Elementary

Pre-Intermediate

Intermediate

Upper Intermediate

4

2970

Тричі на тиждень

7:45-9:15

або

9:30-11:00

Pre-Advanced

Advanced

5

 

* 1 семестр = 6 тижнів

 

Для наших клієнтів ми розробили гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання.

 

 

Назва курсу Кількість семестрів* Вартість семестру, грн Розклад занять
Starter

Elementary

Pre-Intermediate

Intermediate

Upper Intermediate
4

3915

Двічі на тиждень

19:00-21:15

3

5220

Тричі на тиждень

19:00-21:00

Pre-Advanced

Advanced

4

5220

Тричі на тиждень

19:00-21:00

 

*1 семестр = 6 тижнів

 

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання.

 

 

Записатись