Загальна англійська для дорослих

Це класичний академічний курс вивчення англійської мови на основі комунікативної методики, що охоплює вивчення усіх необхідних мовних навичок, але ключове значення у ньому відводиться навчанню вільній розмовній англійській та комунікації в цілому.

Організація навчання. Навчальний рік 2017/2018 починається 4 вересня та триває 7 семестрів, до середини липня. Нові групи формуються кожного семестру (6 тижнів). За умови наявності в групі вільних місць, Ви можете приєднатись до навчання в ній у будь-який час протягом семестру (максимальна кількість студентів в групі — 12). По закінченню мовного рівня Ви отримуєте відповідний сертифікат International Language Centre. Клієнти  курсів  ILC мають право безкоштовно відвідувати розмовні клуби двічі на семестр.

Зарахування до групи. Для того, щоб навчання кожного студента було ефективним, новому студенту рекомендовано пройти тестування мовного рівня. Після короткого комп’ютерного тесту та усної співбесіди наші викладачі порекомендують Вам групу для навчання. Пройти тестування можна безкоштовно в будь-якій нашій школі, а записатись на нього Ви можете просто зараз.

Пробне заняття.  Для тих, хто не впевнений або не знайомий з нашою методикою, ми пропонуємо повернення коштів за навчання, якщо протягом першого тижня курсу Ви вирішите, що навчання з нами Вам не підходить (за вирахуванням вартості того заняття чи занять, які Ви вже відвідали).

Підручники. Ми використовуємо підручники британських видавництв (Oxford, Longman, Cambridge).Ви можете придбати підручники у нашому Книжковому центрі зі спеціальною знижкою.

Вартість занять.

В залежності від мети вивчення мови Ви можете обрати інтенсивність занять:

Інтенсив - вивчення мовного рівня за 3 семестри навчання (6 год/тиждень).

Заняття 3/4 рази на тиждень, ранкові та вечірні групи. Повна вартість 1 семестру (6 тижнів) – 5040 грн

Заняття 3 рази на тиждень, денні групи. Повна вартість 1 семестру (6 тижнів) – 3990 грн (спеціальна ціна)

Стандарт - вивчення мовного рівня за 4 семестри навчання (4,5 год/тиж). Заняття 2/3 рази на тиждень, ранкові та вечірні групи.
Повна вартість 1 семестру (6 тижнів) – 3780 грн

Комфорт  - вивчення мовного рівня за 6 семестрів (3 год/тиж).

Заняття по суботах, 1 раз на тиждень. Повна вартість 1 семестру (6 тижнів) – 2520 грн

Заняття 2 рази на тиждень, денні групи. Повна вартість 1 семестру (6 тижнів) – 1990 грн (спеціальна ціна)


Скористайтесь дисконтною програмою та акційними  пропозиціями International Language Centre та завантажте календар на 2017-2018 навчальний рік.

Записатись