Загальна англійська для дорослих

Записатись на безкоштовну консультацію

Загальна англійська – це ідеальний курс для тих, хто цінує академічність, фундаментальність та планомірність у вивченні іноземної мови. Ми будуємо навчальний процес за комунікативною методикою, що гарантує повне занурення в англомовне середовище - студенти говорять англійською вже з першого заняття.

Досвідчені викладачі, кожен з яких є тренером для викладачів або сертифікованим кембриджським екзаменатором, навчають студентів думати та говорити англійською.

Ми пропонуємо 7 курсів загальної англійської від А1 (Starter) до C1 (Advanced) згідно з міжнародною системою мовних рівнів CEFR. Завдяки чіткій організації курсу, ми приділяємо увагу розвитку усіх мовних навичок:

  • Граматики
  • Сприйняття на слух
  • Читання
  • Говоріння
  • Письма.

Проходження курсу гарантує кожному студенту помітний прогрес у спілкуванні англійською.

Один мовний рівень опановується за 3 або 4 семестри (1 семестр - 6 тижнів), залежно від рівня. Якщо ви приєднуєтесь до навчання після початку семестру, то не сплачуєте за заняття, які вже відбулися.

Розпочинаємо навчальний рік 7 вересня!

Запишіться на безкоштовне тестування, щоб наші викладачі максимально точно визначили ваш поточний мовний рівень та зануртеся у вивчення англійської.

Під час навчання в групах загальної англійської для дорослих, усі клієнти ILC мають можливість безкоштовно відвідувати Розмовні клуби!

У разі посилення карантинних заходів навчання буде переведено в онлайн формат.

Проведіть
Назва курсу Кількість семестрів* Вартість семестру, грн Розклад занять

Starter

3

3299

Тричі на тиждень

7:45-9:15, 

9:30-11:00

або

11:30-13:00

Elementary

Pre-Intermediate

Intermediate

Upper Intermediate

Pre-Advanced

Advanced

4

 

* 1 семестр = 6 тижнів

 

Для наших клієнтів ми розробили гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання.

 

 

Назва курсу Кількість семестрів* Вартість семестру, грн Розклад занять
Starter

Elementary

Pre-Intermediate

Intermediate

Upper Intermediate

Pre-Advanced

Advanced

4

3999

Двічі на тиждень

19:00-21:15

або

тричі на тиждень

19:00-20:30

 

*1 семестр = 6 тижнів

 

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання.

 

 

Записатись на безкоштовну консультацію