Навчання

Зарахування до групи.  Для того, щоб навчання кожного студента було ефективним, новому студенту рекомендовано пройти тестування мовного рівня. Після короткого комп’ютерного тесту та усної співбесіди наші викладачі порекомендують вам або вашій дитині групу для навчання. Пройти тестування можна безкоштовно в будь-якій нашій школі, а записатись на нього ви можете просто зараз.

За умови наявності вільних місць в групі, ви можете приєднатися до навчання в будь-який час протягом семестру. По закінченню мовного рівня ви отримуєте відповідний сертифікат International Language Centre.

Пробне заняття. Для тих, хто не впевнений або не знайомий з нашою методикою, ми пропонуємо повернення коштів за навчання, якщо протягом першого тижня курсу ви вирішите, що навчання з нами вам не підходить (за вирахуванням вартості того заняття чи занять, які ви або ваша дитина вже відвідали).

Організація навчання на курсах для дорослих

Навчальний рік 2019/2020 починається 9 вересня та триває 7 семестрів, кожен з яких складається з 6 тижнів навчання. З кінця грудня до початку січня на вас чекають двотижневі різдвяні канікули. Останній семестр навчального року закінчується 10 липня. Протягом року ви можете опанувати 2 мовні рівні.

Навчання відбувається в групах до 12 осіб.

Підручники. Ми використовуємо підручники британських видавництв (Oxford, Longman, Cambridge)

  • рівень Starter - Headway Beginner
  • рівні від Elementary до Upper-Intermediate - Navigate
  • рівні Pre-Advanced та Advanced  - Outcomes

У нашому Книжковому магазині ви можете скористатися спеціальною знижкою для студентів школи.

Організація навчання на курсах для дітей та підлітків

Навчальний рік 2019/2020 для дітей та підлітків розпочинається 9 вересня та триває 6 семестрів, кожен з яких складається з 6 тижнів навчання. Навчання триває до 29 травня, з перервою на двотижневі різдвяні канікули.

Діти об’єднуються у групи в залежності від віку та рівня володіння англійською. Навчання для наймолодших на курсах Foundation та Starter (6-7 років) відбувається у групах по 8 осіб, у групі Starter+ максимум 10 дітей. Всі інші дитячі групи формуються до 12 осіб.

Підручники:

  • діти 6-10 років – Guess what! 1-6
  • діти 10-13 років – New Challenges Starter, English Plus 1-4
  • діти 14-17 років – English File.

Ви можете придбати підручники у нашому Книжковому магазині  зі спеціальною знижкою.