Навчання для дітей за кордоном

Існує декілька видів програм для дітей та підлітків за кордоном. Найпопулярнішою програмою є канікулярна, коли діти їдуть під час своїх шкільних канікул в мовний табір з метою вивчення іноземної мови та відпочинку. Це дуже насичений час для дитини, переповнений позитивними емоціями, оскільки окрім навчання різної інтенсивності (від 10 уроків до 30 уроків на тиждень), програма передбачає багато цікавих екскурсій, розважальних заходів, що не буде часу, щоб нудьгувати. Діти повертаються додому з прекрасними спогадами та контактами своїх нових міжнародних друзів.

Мовні табори зазвичай проходять влітку, коли свої двері для дітлахів зі всього світу відкривають міжнародні мовні школи, школи-пансіони чи університетські містечка. Таким чином, діти отримають не тільки досвід навчання за кордоном, але й побачать, де вчаться їх однолітки та як виглядають кампуси найкращих університетів світу. Проживають діти під час таких програм зазвичай в добре улаштованих резиденціях або в приймаючих родинах, де вони ще ближче можуть познайомитися з культурою та повсякденним життям країни.

Заняття мають різну інтенсивність, усе залежить від потреб дитини та планів на майбутнє. Якщо потрібно підготуватися до подальшого вступу до університету чи іспиту, існують інтенсивні курси та курси підготовки до іспитів. А якщо батьки хочуть, щоб дитина далі розвивала свої хобі чи відкрила в собі нові таланти та провела активно час, існують такі курси, як мультиспорт, вивчення мови плюс заняття тенісом, чи катання верхи, танці, балет, ба навіть діти можуть отримати міні-МБА.

Середня тривалість канікулярних програм є три-чотири тижні. Англійську мову влітку можна вивчати не тільки в англомовних країнах таких як Англія, США чи Канада, але навіть в Іспанії, Італії, Швейцарії та Німеччині. Можна навіть вибрати дві мови для вивчення під час перебування в мовному таборі, наприклад, два тижні вивчати англійську, а два тижні німецьку в Німеччині. Таким чином, так проведені будуть ще корисніші.

Менеджери компанії Аспект підберуть ту канікулярну програму для вашої дитини, яка буде найкраще відповідати вашим потребам.

У наступній таблиці ви знайдете список країн, де діти можуть вивчати англійську мову, а також середню вартість мовного табору (стандартна програма табору з проживанням) за тиждень.

 

Країна

Місто

Вартість*

Австрія

Санкт-Гілген

1750 EUR

Великобританія

Лондон

750 GBP

Німеччина

Берлін

805 EUR

Ірландія

Дублін

720 EUR

Іспанія

Мадрид

795 EUR

Італія

Ліньяно

1030 EUR

Канада

Торонто

1300 CAD

Кіпр

Лімасол

750 EUR

Мальта

Сліма

600 EUR

Португалія

Лагоа

850 EUR

США

Нью-Йорк

1450 EUR

Франція

Канни

850 EUR

Чехія

Прага

400 EUR

Швейцарія

Женева

2900 CHF

* Вартість може бути більшою за вказану тут, оскільки це тільки приблизна ціна і включає навчання, проживання та кульутрно-розважальну програму.

 

Записатись