Записатись на безкоштовну консультацію
Компанія «Аспект – навчання за кордоном»

Наш партнер в освітніх програмах за кордоном

Навчання для дітей за кордоном
Вивчення англійської мови для дітей і підлітків у мовних школах за кордоном. Табори на літні, зимові, осінні й весняні канікули в Європі та Північній Америці. Середня освіта за кордоном – найкращі англомовні школи-пансіони, приватні школи Німеччини, Франції, Швейцарії та Іспанії. Навчання в старших класах за програмами англійського, американського або міжнародного диплому.
Докладніше
Мовні курси для дорослих за кордоном
Курси іноземних мов для дорослих: іноземна мова для бізнесу, індивідуальні заняття з викладачами, підготовка до міжнародних екзаменів, мова + хобі. Мовні школи в країнах Європи, Азії, Північної і Латинської Америки. Вивчення іноземних мов в середовищі носіїв мови.
Докладніше
Вища освіта за кордоном
Програми бакалаврату та магістратури на англійській мові у рейтингових університетах Європи. Навчання в приватних університетах Швейцарії, Нідерландів, Франції, Іспанії та Німеччини. Вступ до престижних коледжів , університетів Канади і США, післядипломне навчання у Канаді.
Докладніше

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Навчання за кордоном
1
Оберіть вид навчання за кордоном, який вас цікавить
2
Запишіться на консультацію
3
Скористайтесь гарантованою знижкою на вартість послуг наших партнерів
4
Отримайте кваліфікований супровід в організації навчальної поїздки за кордон

Переваги навчання за кордоном

Вивчення іноземної мови за кордоном – гарна нагода поєднати навчання, подорож і відпочинок. Вивчаючи іноземну мову, студенти відкривають для себе нову культуру, спілкуються з людьми іншої ментальності й розширюють свій світогляд. Навчання за кордоном – це ще й:

 

  • Занурення у мовне середовище
  • Дослідження нових культур
  • Набуття безцінного досвіду
  • Знайомства по всьому світу
  • Перспективи для працевлаштування
  • Інтеграція у міжнародне суспільство