Правила навчання на курсах англійської в International Language Centre

1.    Загальні положення
1.1.    International Language Centre (надалі - Школа) надає Слухачам послуги з вивчення англійської (або іншої) мови в групах або індивідуально з використанням комунікативної методики.
1.2.    Документом, що підтверджує згоду на отримання послуг Школи, є сплачений Рахунок на оплату послуг. Сплачуючи рахунок. Слухач погоджується з правилами Школи.
1.3.    Один навчальний семестр триває 6 тижнів, година навчання - 60 хвилин.
1.4.    Максимальна кількість слухачів у групі 12.13-та особа може приєднатися до групи за умови згоди викладача та всіх студентів групи. Групи, в яких нараховується менше, ніж б слухачів, можуть бути закриті або об'єднані з іншими групами.


2.    Навчальний процес
2.1.    Навчальний процес відбувається згідно з академічним календарем.
2.2.    Запис до груп відбувається за результатами попереднього тестування, яке є обов’язковим для всіх нових клієнтів.
2.3.    При невідповідності рівня знання мови, переміщення в іншу групу можливе лише протягом першого тижня навчання.
2.4.    Слухачі зобов'язані приходити на заняття вчасно та готувати домашні завдання.
2.5.    Якщо Слухач заважає проведенню занять, він має звільнити аудіторію на прохання викладача.
2.6.    Порушення дисципліни Слухачами дитячих та підліткових груп може призвести до відрахування з поверненням коштів за невідвідані заняття відповідно до п.3.9.
2.7.    Вартість занять, пропущених не з вини Школи, не відшкодовується.
2.8.    Наприкінці кожного семестру викладач проводить прогресивне тестування і приймає рішення про перехід на наступний рівень.
2.9.    Навчальний процес передбачає ротацію викладачів. Ротація обов'язкова та є одним з елементів методики Школи.
2.10.    Розклад викладачів планується відповідно до академічних вимог. Школа має право на зміну викладача у групі.
2.11.    Зауваження, пов'язані з методикою викладання, адресуються викладачеві. У випадку необхідності втручання адміністрації, письмові звернення направляються до офісу для вирішення проблеми.
2.12.    У разі виникнення обставин, які унеможливлюють проведення занять не з вини Школи (форс-мажор, державні свята) пропущене заняття (одне) додатково не проводиться, а відпрацьовується за рахунок інтенсифікації учбового процесу.
2.13.    Після закінчення повного рівня Слухач отримує сертифікат, в якому зазначається кількість фактично відвіданих навчальних годин. Рівень вважається закінченим лише у випадку успішного написання «End of Level Test». Сертифікат видається за попереднім замовленням Слухача.


3.    Порядок оплати навчання
3.1.    Навчання сплачується у повному обсязі (мінімум за семестр) до початку занять. Вартість навчальних посібників не входить до вартості навчання.
3.2.    Гарантією місця в групі у наступному семестрі клієнтам, що навчаються у поточному семестрі, є здійснення оплати до кінця п'ятого тижня поточного семестру.
3.3.    Оплата має бути підтверджена бухгалтерією Школи.
3.4.    Слухачі мають право придбати підручники у Книжковому центрі Школи зі знижкою.
3.5.    При порушенні порядку оплати навчання (п. 3.1) Слухач втрачає право на будь-які знижки в поточному семестрі. При цьому накопичувальна знижка анулюється, як і у випадку перерви в навчанні навіть на один семестр. Процес накопичення знижок розпочинається з наступного семестру навчання.
3.6.    У випадку змін розкладу, що унеможливлюють заняття Слухача з вини Школи, всі внесені платежі, за вирахуванням фактично відвіданих занять, повертаються Слухачеві.
3.7.    У випадку неможливості відвідування занять з вини Слухача, повернення коштів або їх перенесення в рахунок наступного семестра (одного) можливе тільки на першому тижні занять.
3.8.    Вийнятком з п. 3.7 є заняття (більше, ніж 4 заняття), що були пропущені студентами дитячих груп через хворобу та за наявності підтверджуючого документа медичного закладу.
3.9.    Будь-які операції з коштами (повернення, перерахунок тощо) проводяться лише за умови наявності письмової заяви, оригіналу квитанції про сплату та паспорту Слухача (батьків).


4.    Правила користування Ресурсним Центром Школи
4.1.    Слухачі мають право користуватися матеріалами Ресурсного Центру Школи за умови попередньої оплати послуги користування (посеместрово).
4.2.    Вартість втрачених ресурсних матеріалів підлягає відшкодуванню.


5.    Особливі умови
5.1.    В разі виникнення питань, що виходять за межі цих Правил, Слухач має право звернутися у письмовій формі до представника Дирекції Школи та отримати відповідь у 3-денний термін.
5.2.    Всі інші питання розглядаються у відповідності до чинного законодавства.
5.3.    Школа несе відповідальність за використання Ваших персональних даних згідно із Законом України “Про захист персональних даних" від 01.06.2010 р. № 2297-VI.