Вища освіта за кордоном

Навчання в університетах за кордоном дає можливість отримати не тільки диплом рейтингового навчального закладу, вільне володіння іноземними мовами, але й також можливість доторкнутися до інших культур, отримати безцінний життєвий досвід та міжнародні бізнес контакти, які залишаться на все життя.

Високі рейтинги зарубіжних університетів обумовлюються сучасними програмами, високим технічним оснащенням університетів, можливістю стажування за спеціальністю під час навчання, а також післядипломним працевлаштуванням.

Якщо ви щойно закінчили школу, у вас відмінні оцінки та високий рівень англійської мови, у вас є можливість спробувати вступити на деякі бакалаврські програми в країнах Європи на Північної Америки. Якщо вам потрібно подолати академічну різницю, а також підвищити рівень академічної англійської мови, найкращим вибором будуть програми підготовки, які дадуть змогу розпочати навчання в одному з найкращих університетів.

Для тих студентів, які вже закінчують навчання в українському університеті існують магістерські та післядипломні програми, для підвищення кваліфікації або отримання додаткової спеціалізації.

Звернувшись до компанії «Аспект» ви отримаєте:

  • Інформацію про країни, в яких можна навчатися англійською мовою
  • Широкий вибір бакалаврських та магістерських програм англійською мовою
  • Детальну інформацію про вступні вимоги до навчальних закладів
  • Підтримка у процесі вступу

Орієнтовна вартість навчання за рік на бакалаврських програмах англійською мовою

Країна

Вартість

Великобританія

від 10 000 GBP

Ірландія

від 9 000 EUR

Ісландія

від 12 000 EUR

Канада

від 14 000 CAD

Нідерланди

від 15 000 EUR

Німеччина

від 11 000 EUR

США

від 25 000 USD

Франція

від 16 000 EUR

Швейцарія

від 35 000 CHF

 

Записатись