Історія ILC | International Language Centre

Наша школа була заснована 24 листопада 1992 року під назвою «Незалежна Мовна школа» за сприяння Міжнародного Фонду «Відродження» Джорджа Сороса.

Саме ми були першим в Україні мовним центром, де до процесу викладання почали залучати виключно носіїв мови, які мають міжнародні сертифікати з викладання англійської як іноземної. Цього принципу ми дотримуємося вже більше 20 років.

З 1994 по 2015 рік наша школа була афілійована з міжнародною мережею мовних шкіл International House World Organisation та функціонувала під брендом International House Kyiv.

З середини 1990-х наша школа є лідером з підготовки викладачів за комунікативною методикою. Ми здобули статус Авторизованого Кембриджського центру підготовки викладачів (CELTA та Delta) та складання міжнародних іспитів Cambridge Assessment English.

З 1994 року у нашій школі працює Книжковий центр, який став піонером у просуванні підручників британських видавництв на український ринок та першим офіційним дистриб’ютором Oxford University Press в Україні. Сьогодні Книжковий центр ILC є дистриб'ютором одразу кількох провідних видавництв Великої Британії.

На початку 2016 року ми втілили свій багаторічний досвід викладання за найвищими міжнародними стандартами у новому, сучасному образі  – ILC (International Language Centre).

В червні 2017 року ILC отримав міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2015.

ILC продовжує застосовувати новітні методики та технології у навчанні іноземним мовам дорослих і дітей, та підготовці викладачів.