ХОЧЕТЕ ВИЗНАЧИТИ СВІЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ?
ЗАПРОШУЄМО НА ТЕСТУВАННЯ!
Записатися

ЧИ МОЖУ Я ПРОЙТИ ТЕСТ ОНЛАЙН?

Можете! Але одного онлайн-тесту недостатньо для того, щоб ми могли з впевненістю визначити групу, яка підійде Вам найкраще. Тому ми запрошуємо вас на співбесіду з викладачем.
НАВІЩО ТЕСТУВАННЯ?
КВАЛІФІКАЦІЯ
наших викладачів дозволить максимально точно визначити Ваш поточний мовний рівень.
РЕЗУЛЬТАТ
тестування важливий для нас, адже це підстава для зарахування Вас у групу відповідного рівня та рекомендація оптимальної програми вивчення англійської саме для Вас.
МИ ДБАЄМО
щоб студенти, які навчаються в групі, були одного мовного рівня, адже це зумовлює комфорт навчання для кожного студента та максимальну ефективність роботи викладача.
ТЕСТУВАННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ З 3-Х ПРОСТИХ КРОКІВ
1
КОМП'ЮТЕРНИЙ ТЕСТ (15 ХВ)
Короткий тест на комп'ютері дасть нам загальне уявлення про Ваш рівень граматики і необхідну інформацію для наступного етапу тестування.
2
ОНЛАЙН-БЕСІДА З ВИКЛАДАЧЕМ (БЛИЗЬКО 10 ХВ)
Формат бесіди дає можливість перевірити, чим були зумовлені помилки, яких Ви припустилися в тесті — браком знань чи простою неуважністю. Так ми зможемо створити набагато точнішу картину Ваших знань.
3
ВИБІР КУРСУ НАВЧАННЯ
Ми обов’язково запитаємо Вас, для чого Вам потрібна мова, якого результату і в які терміни Ви хочете досягти. Підсумком тестування стане максимально точне визначення Вашого рівня, а також рекомендація оптимальної програми навчання, яка дозволить Вам досягти поставленої мети в бажаний термін.

ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!

Пройти тестування в ILC Ви можете абсолютно безкоштовно, просто записавшись прямо зараз!


Записатися