Підготовка до B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE)

Записатись на безкоштовну консультацію

International Language Centre є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English у Києві (ліцензія UA 801). З нами ви зможете підготуватися до іспитів з екзаменаторами, а значить будете знати всі тонкощі успішного написання тесту.

Окрім беззаперечного авторитету та визнання освітніми установами і компаніями всього світу, перевагою сертифікатів Cambridge Assessement English є їх необмежений термін дії – отримавши сертифікат, вам ніколи не доведеться складати іспит повторно.

ILC набирає групи підготовки до наступних іспитів:

B2 First (FCE) - підтвердження рівня B2.

C1 Advanced (CAE) - підтвердження рівня C1.

C2 Proficiency (CPE) - підтвердження рівня C2.

Підготовкою до іспитів займаються викладачі, які мають кваліфікацію кембриджських екзаменаторів і досконало знайомі з усіма нюансами структури, проведення та оцінювання іспитів Cambridge Assessment English. Разом з ними, ви розберете усі види завдань, які можете зустріти під час іспиту та навчитесь стратегії їх ефективного виконання, будете писати пробні тести, дуже схожі на справжні та докладно розберете усі помилки, щоб не повторити їх на іспиті.

Зарахування на курси підготовки до міжнародних іспитів відбувається на підставі безкоштовного тестування, що складається з типових завдань іспиту, до якого ви хочете підготуватися. Для дійсних студентів школи зарахування до групи можливе за рекомендацією викладача.

Навчання відбуватиметься в онлайн форматі задля вашої безпеки і можливості продовжувати навчання, залишаючись.у безпеці.

Зазвичай після курсу підготовки студенти складали іспит разом з нами. На жаль, сьогодні проведення Кембриджських іспитів на території України призупинено на час воєнного стану.

Проведіть
Підготовка до

Вартість семестру,

грн

Тривалість курсу, семестрів* Розклад занять
B2 First (FCE) 6099

3

Двічі на тиждень

19:00-21:15

C1 Advanced (CAE) 6

Двічі на тиждень

18:00-20:15

C2 Proficiency (CPE)

 

* 1 семестр = 6 тижнів

Ми розробили для наших клієнтів систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 15% оплати під час навчання.

 

Записатись на безкоштовну консультацію