Підготовка до B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE)

International Language Centre є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English у Києві (ліцензія UA 801). З нами ви не тільки зможете підготуватися до іспитів, а й комфортно скласти їх у нашому екзаменаційному центрі та отримати міжнародний кембриджський сертифікат.

Окрім беззаперечного авторитету та визнання освітніми установами і компаніями всього світу, перевагою сертифікатів Cambridge Assessement English є їх необмежений термін дії – отримавши сертифікат, вам ніколи не доведеться складати іспит повторно.

ILC набирає групи підготовки до наступних іспитів:

B2 First (FCE) - підтвердження рівня B2.

C1 Advanced (CAE) - підтвердження рівня C1.

C2 Proficiency (CPE) - підтвердження рівня C2.

Підготовкою до іспитів займаються викладачі, які мають кваліфікацію кембриджських екзаменаторів і досконало знайомі з усіма нюансами структури, проведення та оцінювання іспитів Cambridge Assessment English. Разом з ними, ви розберете усі види завдань, які можете зустріти під час іспиту та навчитесь стратегії їх ефективного виконання, будете писати пробні тести, дуже схожі на справжні та докладно розберете усі помилки, щоб не повторити їх на іспиті.

Зарахування на курси підготовки до міжнародних іспитів відбувається на підставі безкоштовного тестування, що складається з типових завдань іспиту, до якого ви хочете підготуватися. Для дійсних студентів школи зарахування до групи можливе за рекомендацією викладача.

Ви можете приєднатися до групи в будь-який момент протягом навчального року, за умови відповідних результатів вступного тестування та наявності вільних місць в групі.

Увага! Заняття в групах для дорослих на час карантину проходять в онлайн-форматі та відбуваються на  платформі Zoom. Тут викладач має можливість ділити студентів на пари та групи (як на звичайних уроках), робити записи для студентів на інтерактивній дошці, вмикати відео- та аудіозавдання. Для заняття достатньо мати комп'ютер та перейти за посиланням, яке ви отримаєте від свого викладача.

Проведіть
Підготовка до

Вартість семестру,

грн

Тривалість курсу, семестрів* Розклад занять
B2 First (FCE) 4350

3

Вт, Чт

19:00-21:15

C1 Advanced (CAE) 5250 6

Пн, Ср

18:45-21:00

C2 Proficiency (CPE)

Вт, Чт

19:00-21:15

 

* 1 семестр = 6 тижнів

 

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання, а також отримуйте знижки на складання міжнародних іспитів в Екзаменаційному центрі ILC завдяки програмі лояльності.

 

Записатись