Формування навичок сприйняття та відтворення

Записатись

Чи траплялося вам чути від студентів, що їм важко сприймати англійську на слух? Або ж навпаки, що вони все розуміють, а от сказати нічого не можуть? Вивчення мови базується на формуванні навичок сприйняття та відтворення. Лише їх гармонійне поєднання дозволяє учню планомірно підвищувати свій рівень.

Як швидко навчити своїх студентів чути основний зміст повідомлення? Які є стратегії читання та навіщо вони потрібні? Як заохотити чітко виражати думки на письмі та в усному мовленні? Завітайте на модуль «Формування навичок сприйняття та відтворення», щоб отримати відповіді на ці та інші питання

Цей курс полегшить вам життя, адже ви:

  • зможете правильно встановити потреби ваших студентів та допомогти їм відпрацювати необхідну навичку;
  • зумієте самостійно добирати стратегії, необхідні для покращення навичок сприйняття та відтворення;
  • навчитесь ефективно планувати свої заняття;
  • дізнаєтеся, що таке «риси мовленнєвого потоку» та як це допоможе навчити студентів ефективно слухати;
  • будете створювати власні комплекси навчальних активностей, спрямованих на поглиблення розуміння тексту, сприйняття на слух, покращення правильності говоріння та письма;
  • навчитеся правильно та доречно давати фідбек студентам.

Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Завдяки цьому курсу ви не просто отримаєте теоретичні знання, а й зможете випробувати їх на практиці та отримати кваліфікований відгук від тренера. Окрім цього, після курсу ви здобудете сертифікат на 20 годин PD (16 контактних годин та 4 години домашнього опрацювання).

Обов’язковою умовою для проходження модулів є рівень англійської не нижче Intermediate.

Найближчі дати курсу: TBA

Організація навчання: онлайн формат

Розклад: понеділок та середа (з 17:00 до 19:00).

Вартість: 1899 грн 

За відгуками студентів наших модульних курсів, слухачі значно впевненіше відчувають себе на курсі СELTA і одразу помічають покращення результатів власного викладання.

Записатись