Формування навичок сприйняття

Формування навичок сприйняття в контексті комунікативної методики має свої особливості. Навчання на цьому курсі допоможе вам детально розібратись в методах та підходах цієї до важливої теми.

Організація навчання

Курс складається з 4-х занять щосуботи по 4 години - з 10:00 до 14:30. Для того щоб ви почували себе комфортно, ваш мовний рівень повинен бути не нижче Upper-Intermediate

Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Завдяки цьрму курсу, ви не просто отримаєте теоретичні знання, а й зможете випробувати їх на практиці та отримати кваліфікований відгук від тренера.

Після проходження модулю “Загальна англійська та методологія вивчення навичок сприйняття” ви:

  • навчитесь ефективно планувати свої заняття, спрямовані на покращення навичок читання та слухання;
  • поглибите ваше розуміння теорії навичок сприйняття та її викладання;
  • розумітимете усі нюанси побудови занять, базованих на читанні та слуханні, а також спільні моменти та відмінності в їх організації та плануванні;
  • будете створювати власні комплекси навчальних активностей, спрямованих на поглиблення розуміння тексту та сприйняття на слух.
  • після закінчення модулю усі учасники отримають сертифікат ILC.

За відгуками студентів наших модульних курсів, слухачі значно впевніше відчувають себе на курсі СELTA і одразу помічають покращення результатів власного викладання.

Записатись