Формування навичок сприйняття

Слухати - значить сприймати інформацію уважно та розуміти її коректно, а вже потім відповідати. Перше, що необхідно відтренувати кожному студентові - це навички сприйняття: аудіювання та читання.

Здається, все просто: лише слухати та читати. Але чи буде це ефективним? Як швидко навчити своїх студентів слухати вибірково? Як навчити розуміти мовленнєвий потік та вирізняти необхідну інформацію? Чому люди замість одних слів чують інші в мовленнєвому ланцюжку? Які є стратегії читання та навіщо вони потрібні?

Цей курс полегшить вам життя, адже ви:

  • зможете правильно встановити потреби ваших студентів та відпрацювати необхідну навичку;
  • зможете пояснити, чому саме та чи інша стратегія необхідна для покращення навичок сприйняття;
  • навчитесь ефективно планувати свої заняття, спрямовані на покращення навичок читання та слухання;
  • дізнаєтеся, що таке «риси мовленнєвого потоку» та як це допоможе навчити студентів ефектвно слухати;
  • поглибите ваше розуміння теорії навичок сприйняття та її викладання;
  • розумітимете усі нюанси побудови занять, базованих на читанні та слуханні, а також спільні моменти та відмінності в їх організації та плануванні;
  • будете створювати власні комплекси навчальних активностей, спрямованих на поглиблення розуміння тексту та сприйняття на слух;
  • відчуєте себе кваліфікованим професіоналом з сертифікатом ILC.

Організація навчання

Курс складається з 4-х занять по 4 години, з 10:00 до 14:30. Для того, щоб ви почували себе комфортно, ваш мовний рівень повинен бути не нижче Intermediate.

Найближчі дати курсу: TBA

Місце проведення: TBA

Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Завдяки цьому курсу, ви не просто отримаєте теоретичні знання, а й зможете випробувати їх на практиці та отримати кваліфікований відгук від тренера.

За відгуками студентів наших модульних курсів, слухачі значно впевненіше відчувають себе на курсі СELTA і одразу помічають покращення результатів власного викладання.

Записатись