Де можна скласти Кембриджський іспит?

Щодня ми отримуємо запити на складання Кембриджських іспитів. Але, на жаль, наразі це неможливо, адже з 24 лютого 2022 року Cambridge Assessment тимчасово припинив проведення екзаменів на території України аби не наражати нас з вами на небезпеку. 

Якщо вам необхідно мати сертифікат про знання мови для навчання у іноземному ВУЗі чи роботи за кордоном, рекомендуємо звернутись до найближчого екзаменаційного центру Cambridge Assessment в іншій країні. 

Наразі авторизовані екзаменаційні центри можна знайти в 130 країнах світу. Для того, аби обрати найближчий до вас, радимо завітати на офіційний  сайт Cambridge. Тут ви знайдете контактну інформацію центру та перелік іспитів, які можна скласти.

До екзаменаційних центрів за кордоном ми рекомендуємо звернутися і у випадку, коли ви тільки закінчили готуватися до екзамену, а отже ваші знання ще свіжі.

У разі, якщо питання сертифікату хоч і актуальне, але не термінове, а на майбутньому іспиті хочеться почуватися максимально впевнено, запрошуємо вас на курси підготовки до Кембриджських іспитів в ILC. З нами ви зможете готуватися до іспиту з будь-якої точки світу, адже наші заняття проходять онлайн. Обирайте курс та реєструйтеся на безкоштовну консультацію з викладачем:

Підготовка до B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) для дорослих >>>

Пiдготовка до B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) для дітей >>>