Загальна англійська-онлайн

Постійно намагаєтеся оптимізувати свій особистий графік так, щоб знаходити час на англійську?

У нас є рішення – загальна англійська в групі повністю онлайн! Покращуйте свій рівень, залишаючись вдома чи в офісі та не витрачаючи час на дорогу.

Онлайн-заняття з ILC проходять на платформі Zoom і поєднують всі активності звичайного уроку. Тут викладач має можливість ділити студентів на пари та групи, робити записи для студентів на інтерактивній дошці, вмикати відео- та аудіозавдання тощо.

Вам для заняття достатньо мати комп'ютер, ноутбук чи планшет та перейти за посиланням, яке ви отримаєте від свого викладача.

Все це дозволяє вам так само ефективно досягати нових результатів та покращувати англійську у комфортній для вас атмосфері.

Кожен курс – це 4 семестри, за які ви опановуєте один мовний рівень англійської від А2 (Elementary) до C1 (Advanced), що відповідає  міжнародній системі мовних рівнів CEFR. Програма навчання поєднує гармонійний розвиток усіх мовних навичок: граматику, сприйняття на слух, читання, говоріння, письмо.

Розклад занять: тричі на тиждень

Час занять: 7:45-9:15, 09.30-11.00 або 11:30-13:00

Вартість семестру*: 3 299 2 640 грн - знижка 20% при реєстрації та оплаті до 28.08!

Запишіться на безкоштовне тестування, щоб максимально точно визначити ваш поточний мовний рівень та зануритися у вивчення англійської.

Під час навчання в групах загальної англійської для дорослих усі клієнти ILC мають можливість безкоштовно відвідувати Розмовні клуби!

Записатись