Особливості екзаменаційної підготовки до ЗНО

Записатись

Курс «Ефективна підготовка учнів до ЗНО» розроблений спеціально для викладачів, які працюють зі старшими класами (9-11) і готують учнів до здачі іспиту ЗНО з англійської мови.

Навчання відбувається у форматі онлайн на платформі Zoom, щоб за будь яких умов ви могли продовжувати свій розвиток!

Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Під час курсу ви розглянете детально кожну з частин іспиту (Аудіювання, Читання, Використання мови та Письмо) та познайомитеся з інструментами для ефективної підготовки студентів.

Ви не просто отримаєте теоретичні знання про підготовку учнів до здачі іспиту, а й зможете реалізувати отримані знання та техніки на практиці та отримати кваліфікований відгук від тренера.

Після проходження курсу «Ефективна підготовка учнів до ЗНО», ви зможете:

  • планувати ефективні та цікаві уроки екзаменційної підготовки;
  • обирати та створювати учбові матеріали, необхідні саме для ваших учнів, та як повторно використовувати пройдені завдання для забезпечення розвитку навичок студента не тільки у рамках екзамену, а й поза його межами;
  • дізнатися що необхідно приймати до уваги при тренуванні навичок сприйняття при підготовці до екзамену;
  • дізнатися, що необхідно приймати до уваги під час оцінки письмової роботи та як надавати учням ефективний  відгук до їхньої письмової роботи, аби допомогти виконати письмову роботу на найвищий бал.

     

    Час занять: онлайн формат - модуль триває чотири тижні щосуботи, по 4 години (з 10:00 до 14:30).
    Вартість - 1899 грн

Записатись