Особливості викладання школярам

Викладання англійської дітям, незалежно від того, чи це підлітки, учні початкових класів або діти дошкільного віку, потребує як винахідливості та креативності, так і наполегливих зусиль. Вчителі, які ще не мають достатнього досвіду викладання за комунікативною методикою, часто стикаються з проблемами, до яких не можуть підібрати рішення. Адже діти не завжди хочуть вчитися, іноді важко розуміють теоретичний матеріал, а через гіперактивність їх буває важко організувати. Цей курс відповість на ваші питання, пов`язані з викладанням англійської дітям, надихне вас до роботи з ними та допоможе детально розібратись на практиці в методах та підходах до навчання маленьких учнів.

Організація навчання

Курс складається з 4-х занять по 4 години - з 10:00 до 14:30. Для того, щоб ви почували себе комфортно, ваш мовний рівень повинен бути не нижче Intermediate.

Найближчі дати курсу: 01.02.2020 - 22.02.2020 (заняття раз на тиждень по суботах)

Місце проведення: ILC KPI (вул. Богдана Гаврилишина, 7, м. "Політехнічний інститут")

Кожне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Завдяки цьому курсу, ви не просто отримаєте теоретичні знання, а й зможете випробувати їх на практиці та отримати кваліфікований відгук від тренера.
Після проходження курсу “Особливості викладання школярам”, ви:
    • навчитесь ефективно та логічно планувати урок для дітей, адекватно розраховуючи ваші можливості та можливості студентів;
    • чітко уявлятимете цілі уроку та знатимете як їх досягти;
    • розумітемете базові принципи організації дітей на уроці, зможете організувати заняття з англійської;
    • будете чітко розуміти особливості викладання різних навичок англійської мови дітям;
    • оволодієте техніками презентації лексики та граматики, а також роботи з підручниками;
    • дізнаєтеся про більше ніж 30 різноманітних ігор та активностей для дітей, які зможете  використати прямо на наступному своєму уроці;
    • отримаєте сертифікат ILC.

За відгуками студентів наших модульних курсів, слухачі значно впевніше відчувають себе на курсі СELTA і одразу помічають покращення результатів власного викладання.

Записатись