Підготовка до ЗНО

ЗНО з англійської мови - один з розповсюджених іспитів, які необхідні для вступу до багатьох ВНЗ та на широке розмаїття спеціальностей.  

Як показують результати торішніх тестів, не завжди достатньо просто добре знати англійську, щоб успішно скласти ЗНО.  Отже, тепер багато старшокласників приділяють увагу підготовці до формату екзамену.

Більшість вчителів та фахівців з англійської мови, проаналізувавши завдання ЗНО з англійської мови, доходять висновку, що вони подібні до міжнародних кембриджських тестів, таких як B2 First (FCE) або IELTS. ILC є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English у Києві (ліцензії UA801). Наші викладачі, як ніхто інший, знають всі тонкощі міжнародних іспитів з англійської.

Для зарахування на курс підготовки, необхідно мати рівень англійської не нижче ніж B1+ (Intermediate+). Для учнів, що не відвідували наші курси, необхідно пройти безкоштовне тестування.

Курс підготовки побудовано на навчальних матеріалах, що надаються викладачем, отже вам не доведеться купляти підручники.

Зверніть увагу, що головна мета курсу підготовки до ЗНО - це розбір формату екзамена та усіх видів завдань, які він містить. Курс сам по собі не спрямований на підвищення загального рівня англійської, саме тому ми пропонуємо його лише дітям з рівнем англійської  B1 або вище. Якщо рівень англійської дитини нижчий, скоріш за все для неї буде корисніше записатись на курси загальної англійської.

Більше про ЗНО 2019 читайте у нашому блозі.

 

Розклад занять: щоп’ятниці,

ILC Оболонь: 17:00 - 18:30

ILC КПІ: 18:45 - 20:15

Рівень: Intermediate+, Upper Intermediate (B1+, B2)

Тривалість курсу: 4 семестри (закінчення - 29 травня)

Вартість 1 семестру (6 тижнів): 1650 грн

Увага! Заняття в групах на час карантину (до 3 квітня) переходять на онлайн-формат.

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання.

Записатись