Підготовка до ЗНО

ЗНО з англійської мови - це обов’язковий іспит в 2018 році, а також важливий показник для вступу до багатьох вузів та на широке розмаїття спеціальностей.  

Як показують результати минулорічних тестів, не завжди достатньо просто добре знати англійську, щоб успішно скласти ЗНО.  Отже тепер багато старшокласників приділяють увагу підготовці до формату екзамена.

Більшість вчителів та фахівців з англійської мови, проаналізувавши завдання ЗНО з англійської мови, доходять висновку, що вони подібні до міжнародних кембриджських тестів, таких як FCE або IELTS. ILC є офіційним екзаменаційним центром Cambridge English Language Assessment у Києві (ліцензія UA 800/801). Наші викладачі, як ніхто інший, знають всі тонкощі міжнародних іспитів з англійської.

Курс підготовки побудовано на навчальних матеріалах, що надаються викладачем, одже Вам не доведеться купляти підручники.

Для зарахування на курс підготовки, необхідно мати рівень англійської не нижче ніж B1 (Intermediate). Для учнів, що не відвідували наші курси, тестування мовного рівня є обов’язковим.

Зверніть увагу, що головна мета курсу підготовки до ЗНО - це розбір формату екзамена та усіх видів завдань, які він містить. Курс сам по собі не спрямований на підвищення загального рівня англійської, саме тому ми пропонуємо його лише дітям з рівнем англійської  B1 або вище. Якщо рівень англійської дитини нижчий, скоріш за все для неї буде корисніше записатись на курси загальної англійської.

Більше про ЗНО 2018 читайте у нашому блозі.

Розклад занять: щоп'ятниці з 17:00 до 19:00
Тривалість курсу: 26 січня 2018 - 1 червня 2018, всього 3 семестри
Вартість 1 семестру (6 тижнів): 1499 грн

Записатись