Підготовка до ЗНО

Записатись на безкоштовну консультацію

ЗНО з англійської мови - один з розповсюджених іспитів, які необхідні для вступу до багатьох ВНЗ на широке розмаїття спеціальностей.  

Результати тестів минулих років показують, що хороший рівень володіння мовою - не завжди достатня умова для отримання високого результату ЗНО. Тому багато старшокласників приділяють увагу підготовці до формату екзамену. Проаналізувавши завдання ЗНО з англійської мови, можна дійти висновку, що воно подібне до міжнародних кембриджських тестів, таких як B2 First (FCE). ILC є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English у Києві (ліцензії UA801). Наші викладачі, як ніхто інший, знають всі тонкощі міжнародних іспитів з англійської. Разом ми розберемо типи екзаменаційних завдань, необхідну лексику та граматику, з якою часто виникають питання. 

Курс підготовки побудовано на навчальних матеріалах, що надаються викладачем, отже вам не доведеться купувати підручники.

Для зарахування на курс підготовки необхідно мати рівень англійської не нижче B1 (Intermediate). Для учнів, що не відвідували наші курси, необхідно пройти безкоштовне тестування.

Зверніть увагу, що головна мета курсу підготовки до ЗНО - це аналіз та опрацювання формату екзамена та усіх видів завдань, які він містить. Курс сам по собі не спрямований на підвищення загального рівня англійської, саме тому ми пропонуємо його лише дітям з рівнем англійської  B1 або вище. Для учнів з рівнем англійської нижче В1 рекомендуємо записатись на курси загальної англійської.

Початок навчання: 5 листопада

Розклад занять: щосуботи (онлайн формат на платформі Zoom)

Час занять: 12:30-14:00

Рівень: Intermediate, Upper Intermediate (B1, B2)

Тривалість курсу: 5 семестрів

Вартість 1 семестру (6 тижнів): 1799 грн

 

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 15% оплати під час навчання.

Записатись на безкоштовну консультацію