Інтенсивні курси по суботах

Скористайтесь обмеженою пропозицією!

Інтенсив по суботах в ILC - це ваша можливість отримати 39 годин англійської (13 занять по 3 години) всього за 1000 грн!

Чому така ціна курсу?

International Language Centre є відкритим авторизованим центром складання міжнародних іспитів та центром підвищення кваліфікації вчителів англійської Cambridge English Language Assessment.

Наш центр регулярно проводить навчання за Кембриджською програмою підвищення кваліфікації викладачів англійської CELTA.

В рамках цієї програми професійні викладачі опановують навички викладання англійської мови на основі комунікативної методики і проводять свої уроки для студентів нашої школи.

Звертаємо вашу увагу, що Інтенсив по суботах не гарантує підвищення мовного рівня, як регулярні курси англійської, але дозволяє досягти впевненості у спілкуванні та розширити словниковий запас.

  • 3 години кожну суботу
  • професійні викладачі (в тому числі - носії мови) по черзі проводять 2-3 уроки протягом одного заняття
  • без підручників і домашніх завдань
  • комунікативна методика, яка допоможе впевнено користуватися англійською у повсякденних ситуаціях. Граматика, аудіювання, читання - увага до всіх аспектів мовних навичок 
  • гарантуємо збільшення словникового запасу та вивчення або повторення граматичних конструкцій в межах свого мовного рівня

Тривалість курсів

серпень

Групи: мовні рівні Elementary та Intermediate

  • 22 вересня - 3 листопада,
  • 10 листопада - 15 грудня.

Вартість: 500 гривень за один період, або 1000 грн за обидва.

Організація навчання

День та час: 9:30-12:45, по суботах

Заняття відбуваються біля метро Політехнічний інститут, за адресою вул. Богдана Гаврилишина, 7 (колишня Ванди Василевської).

Умовою зарахування в групу є відповідний мовний рівень та оплата одного або обох курсів. Для підтверження мовного рівня вам необхідно буде пройти безкоштовне тестування. Якщо ви проходили тестування в нашій школі менше ніж 6 місяців тому, то тестування не потрібне.

Поспішіть подати заявку на тестування, кількість місць в групі обмежено до 14 осіб.

Записатись