Загальна англійська для дорослих

Записатись на безкоштовну консультацію

Загальна англійська – це ідеальний курс для тих, хто цінує академічність, фундаментальність та планомірність у вивченні іноземної мови. Ми будуємо навчальний процес за комунікативною методикою, що гарантує повне занурення в англомовне середовище - студенти говорять англійською вже з першого заняття.

Досвідчені викладачі, кожен з яких є тренером для викладачів або сертифікованим кембриджським екзаменатором, навчають студентів думати та говорити англійською.

Ми пропонуємо 7 курсів загальної англійської від А1 (Starter) до C1 (Advanced) згідно з міжнародною системою мовних рівнів CEFR. Завдяки чіткій організації курсу, ми приділяємо увагу розвитку усіх мовних навичок:

  • Граматики
  • Сприйняття на слух
  • Читання
  • Говоріння
  • Письма.

Проходження курсу гарантує кожному студенту помітний прогрес у спілкуванні англійською.

Один мовний рівень опановується за 3 або 4 семестри (1 семестр - 6 тижнів), залежно від рівняЯкщо ви приєднуєтесь до навчання після початку семестру, то не сплачуєте за заняття, які вже відбулися.

Запишіться на безкоштовне тестування, щоб наші викладачі максимально точно визначили ваш поточний мовний рівень. 

Під час навчання в групах загальної англійської для дорослих, усі клієнти ILC мають можливість безкоштовно відвідувати додаткові заняття по суботах!

Навчання відбуватиметься в онлайн форматі задля вашої безпеки і можливості продовжувати навчання, залишаючись.у безпеці.

Проведіть
Назва курсу Кількість семестрів* Вартість семестру, грн Розклад занять

Starter

Elementary

Pre-Intermediate

Intermediate

Upper Intermediate

3

4999

Тричі на тиждень

7:45-9:15, 

9:30-11:00

Pre-Advanced

Advanced

4

 

* 1 семестр = 6 тижнів

Для наших клієнтів ми розробили систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 20% оплати під час навчання.

 

 

Назва курсу Кількість семестрів* Вартість семестру, грн Розклад занять
Starter

Elementary

Pre-Intermediate

Intermediate

Upper Intermediate

3

4999

Двічі на тиждень

19:00-21:15

або

тричі на тиждень

19:00-20:30

Pre-Advanced

Advanced

4

 

*1 семестр = 6 тижнів

Ми розробили для наших клієнтів cистему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 20% оплати під час навчання.

 

 

Записатись на безкоштовну консультацію