Літній табір від ILC

Записаться на бесплатную консультацию

Літо – чудова пора для відпочинку за містом. А якщо його поєднати з вивченням англійської, то отримаємо ILC SUMMER CAMP 2021.

ILC Summer Camp – це літній табір з вивченням англійської, тривалістю 2 тижні, з проживанням у міжнародному дитячому центрі АРТЕК у Києві.

Локація

Дитячий міжнародний центр Артек розташований у Пущі-Водиці. Табір з унікальною природою та має розвинену інфраструктуру для навчання, творчості, розваг та спорту.

Англійська

5 днів на тиждень у дітей буде 2-годинне заняття з англійської мови з досвідченими викладачами з кембриджськими кваліфікаціями, які вже не перший рік працююсь за комунікативною методикою.

На заняттях ваша дитина зможе повністю зануритись у світ англійської, що допоможе опанувати нову лексику та розвинути мовні навички.

Проживання та харчування

Діти проживатимуть у комфортабельних кімнатах з усіма зручностями до 4 чол. в кімнаті. Для учасників табору передбачено здорове збалансоване харчування 5 разів на день.

Спорт та культурні заходи

На території табору діти зможуть пограти у футбол, баскетбол, волейбол, відвідати скайпарк та просторий басейн або ж повеслувати на каяках.
У програмі передбачено безліч розважальних заходів: цікаві конкурси та настільні ігри англійською мовою, перегляд кінофільмів, тематичний фестиваль в кінці зміни.

Медицина та безпека

Цілодобово на території табору знаходиться кваліфікований медичний персонал. У вартість путівки входить медичне страхування дітей на період заїзду. Територія табору знаходиться під цілодобовою охороною.

Дата заїзду:
27.06.21 – 11.07.21 (зміна 2 тижні)

Вік дітей від 8 до 16 років

Вартість перебування у таборі:
2 тижні – 16 000 грн.

Рання оплата до 10.06.21:
2 тижні – 15 000 грн

Для клієнтів ILC додаткова знижка – 500 грн.
Для реєстрації телефонуйте за номером 38(067)2099306 або ж заповнюйте заявку на сайті.
Якщо ви хочете переглянути більше інформації про табір переходьте за посиланням Детальніше про табір

Записаться на бесплатную консультацию