Витяг із Правил для кандидатів на здачу іспитів Cambridge Assessment English

Цей документ, а також Пам’ятка для кандидатів містять витяг інформації, необхідної для здачі Кембриджського іспиту. Уважно ознайомтеся з ними. Якщо ви чогось не розумієте, зверніться до нашого центру. Повний перелік правил, який встановлює права і обов’язки кандидатів, знаходиться у Збірці правил. Ця збірка є в доступі в нашому центрі або ж ви можете її завантажити на веб-сайті cambridgeenglish.org/help.

 • Cambridge Assessment English: екзаменаційна колегія і частина Cambridge Assessment. Експерти з тестування англійської мови, що відповідають за створення, розповсюдження та оцінки іспитів.
 • Центр: екзаменаційний центр, схвалений Cambridge Assessment English. Центри – це організації, що функціонують незалежно, і Cambridge Assessment English не несе відповідальність за будь-які дії чи упущення.
 • Кандидат: особа, що зареєструвалась на складання Кембриджського іспиту.

1. Правила реєстрації

 • Кембриджський іспит може складати особа будь-якого віку, статі, раси, національності чи релігійної приналежності. Незважаючи на те, що ці іспити призначені для носіїв інших мов, окрім англійської, ніяких мовних обмежень немає.
 • Всі частини іспиту повинні складатися у відповідний день.

2. Запис на іспит

 • Ви повинні записатися на іспит у нашому центрі, після чого ви отримуєте рахунок і здійснюєте оплату за іспит. Оплата рахунку означає погодження з цими Правилами.
 • Після завершення офіційної реєстрації ми не можемо перенести кандидата з одного іспиту на інший.
 • Cambridge Assessment English завжди буде намагатися провести підготовчі заходи для людей з особливими потребами (наприклад, надавати більше часу чи адаптовані друковані матеріали). Ви повинні якомога раніше повідомити центр, якщо у вас є особливі потреби. Залежно від того, що вам потрібно і який іспит ви складаєте, попередити потрібно в деяких випадках за 3 місяці до дня іспиту.

3. Складання іспиту

 • Центр повідомить вам, де і коли буде проводитися іспит. Ви маєте завчасно прибути до початку іспиту. Якщо ж ви запізнюєтеся на будь-яку частину іспиту, скажіть про це супервайзеру. У деяких випадках вам дозволять складати іспит. Будь ласка, ознайомтеся із політикою нашого центру щодо кандидатів, які запізнилися. Якщо ж вас допустили до здачі іспиту, не всю вашу роботу можуть прийняти.
 • Візьміть із собою ручки, олівці, які потрібні для складання іспиту.
 • Ви повинні пред’явити у день іспиту документ, що посвідчує особу, окрім тих, хто складає Starters, Movers або Flyers. Документ повинен бути дійсним, оригіналом і термін дійсності якого не сплив. Це повинен бути документ, виданий державою (наприклад, паспорт) або документ з коледжу/університету, оснащений фотографією, якщо ви проживаєте в країні, де немає обов’язкових документів, що посвідчують особу, і відповідні освітні заклади провели необхідні перевірки до випуску документа. Якщо ж у вас немає відповідного документа, ви повинні про це повідомити центр до запису на іспит. У випадку, якщо вам 17 років і менше та не маєте відповідного документа, центр надасть вам спеціальну ідентифікаційну форму, яку потрібно заповнити до іспиту і принести із собою на іспит. Якщо ви не принесете із собою на іспит документ, що посвідчує особу, вас не допустять до складання іспиту і ви не отримаєте сертифікат.
 • Центр надасть вам копію Пам’ятки для кандидатів, де вказано, як потрібно поводитися під час іспиту. Уважно її прочитайте. Якщо ви не будете виконувати інструкції чи слідувати правилам, вас можуть зняти з іспиту або ви не отримаєте сертифікат.
 • Під час іспиту не можна мати при собі електронні пристрої такі як мобільні телефони, аудіо/відео- плеєри, камери тощо. Ознайомтеся із політикою центру щодо електронних пристроїв до іспиту, а також як вони будуть зберігатися впродовж іспиту. У випадку, якщо центр повідомив, що в них немає спеціального місця для зберігання речей, бажано залишити електронні пристрої вдома.
 • Під час іспиту не можна носити наручний годинник, окрім кандидатів, які складають іспити Starters, Movers або Flyers. Наш центр або супервайзер скажуть вам, чи залишити годинник на столі чи в іншому місці.
 • Використання образливих (наприклад, грубих або расистських) слів у екзаменаційних відповідях не допустимі.
 • Вас попросять заповнити форму з інформацією про кандидата, окрім тих випадків, якщо ви складаєте іспит Starters, Movers або Flyers. Cambridge Assessment English використовує цю інформацію як частину свого дослідження, а також для розвитку програми для підвищення якості іспитів. Інформацію, яку ви надасте, буде анонімною і суворо засекреченою.
 • Вас можуть попросити пройти короткий ‘Anchor Test’ («тест для розігріву»). Cambridge Assessment English буде використовувати ці дані як один із елементів програми контролю якості. Цей тест не вплине на результат іспиту.
 • Cambridge Assessment English може зберігати результати вашої усної частини тесту у рамках процедур з контролю якості.
 • У випадку, якщо ви складаєте іспити First, Advanced або Proficiency, необхідно сфотографуватися в день іспиту як додатковий рівень перевірки вашої особи. Кандидати, що беруть участь у Key, Preliminary, Business Preliminary, Business Vantage та Business Higher, повинні повідомити свій центр про бажання фотографуватися протягом іспиту, щоб центр зміг надати таку послугу. Перелік іспитів, під час яких фотографування обов’язкове чи доступне, може змінюватися. Ви чи один із батьків або опікун повинні надати свою згоду на фотографування. Якщо це необхідна процедура, вас не допустять до здачі іспиту, поки не буде наданий дозвіл на фотографування вами чи одним із батьків або опікуном. Фото буде доступне виключно на веб-сайті служби перевірки результатів (Results Verification Service) cambridgeenglish.org/verifiers. Ви можете вибрати, кому буде доступне фото, надіславши результати через веб-сайт для кандидатів Cambridge Assessment English або надіславши персональний номер кандидата напряму в обрану компанію. Для більш детальної інформації зверніться до нашого центру.
 • Якщо ви недобре себе почуваєте в день іспиту або вважаєте, що на вашу роботу вплинули будь-які інші чинники, негайно повідомте про це супервайзеру. У разі, якщо це обґрунтовано, центр проінформує Cambridge Assessment English, щоб це було враховано під час оцінювання.
 • У разі неявки на іспит через хворобу вам, можливо, виплатять повну чи часткову компенсацію. Вам необхідно буде надати медичну довідку у наш центр для розгляду.

4. Після іспиту

 • Cambridge Assessment English не несе відповідальності за втрачені екзаменаційні роботи і матеріали під час їхнього транспортування з центру та/або його місць проведення іспиту до Кембриджу.
 • Для деяких видів іспиту можна ознайомитися із результатами на сайті після зазначеної дати. Вам потрібно спершу зареєструватися, щоб отримати доступ до веб-сайту. Наш центр надасть вам дані  для реєстрації. Для інших видів іспиту результати надійдуть до нашого центру, який перешле їх вам. Cambridge Assessment English може змінити інформацію про результати у виняткових випадках.
 • Cambridge Assessment English залишає за собою право не видавати результати тим кандидатам, які порушили правила і постанови, або відмінити результати, якщо Cambridge Assessment English вважатиме їх недійсними.
 • Якщо ви вважаєте, що результати неправильні, будь ласка, зверніться до центру у найкоротший термін і вам буде надано деталі запиту та процесу апеляції та відповідні сплати. Інформація є в доступі на веб-сайті cambridgeenglish.org.
 • Cambridge Assessment English не надає зворотного зв’язку на особисті питання щодо вашої роботи. Уся доступна інформація буде представлена у вашій виписці результатів.
 • У разі успішного проходження іспиту Cambridge Assessment English надішле вам сертифікат приблизно через 3-4 тижні після результатів для паперової версії. Для комп’ютерної версії – приблизно через 2-3 тижні після видачі результатів. Зверніться до нашого центру щодо політики видачі сертифікатів. Сертифікати, які не були роздані, центр може знищити через рік.
 • У разі втрати сертифікату ви можете звернутися за отриманням спеціального документа (Certifying Statement), що офіційно підтверджує ваш результат, або ви можете зробити запит на відновлення сертифікату, якщо ви складали Starters, Movers або Flyers протягом 5 років з дати випуску. За цю послугу стягується додаткова оплата. Форма для подачі заяви на отримання Certifying Statement Доступна на веб-сайті cambridgeenglish.org або зв’яжіться з нашим центром щодо відновлення сертифікату Starters, Movers або Flyers.
 • Коригування імені можна зробити в окремих обставинах до двох років після складання іспиту. Щоб отримати більш детальну інформацію, зверніться до нашого центру.

5. Авторські права

 • Авторські права на всі завдання і екзаменаційні матеріали належать Cambridge Assessment English. Не можна виносити із собою зошити із завданнями, нотатки чи будь-які інші екзаменаційні матеріали з кімнати, де проводиться іспит. Не публікуйте вміст завдань на веб-сайтах або в соціальних мережах.
 • Cambridge Assessment English не дозволяє кандидатам, школам чи центрам переглядати відповіді кандидатів чи будь-яку іншу роботу, що є частиною іспиту.
 • Cambridge Assessment English не повертає жодні роботи, які ви пишете під час іспиту, вам, центрам чи школам.

6. Захист даних

 • Cambridge Assessment English ставиться серйозно до захисту особистих даних і відповідає Акту про захист даних від 2018 р., Збірці правил із захисту загальних даних 2016/679 (зі змінами та доповненнями), а також усім відповідним законам і постановам стосовно обробки особистих даних і конфіденційності.
 • Cambridge Assessment English не буде використовувати ваші особисті дані для будь-яких інших цілей, окрім тих, що описані нижче.
 • Cambridge Assessment English буде надійно зберігати вашу інформацію протягом обмеженого терміну, окрім тих даних, які, можливо, будуть необхідні в майбутньому для перевірки та затвердження ваших результатів, Cambridge Assessment English буде зберігати впродовж більш тривалого часу.
 • Cambridge Assessment English використовуватиме вашу інформацію для таких законних бізнес цілей:
 1. Під час організації іспиту, зокрема обробка списку учасників і результатів, оцінка письмових робіт, видача сертифікатів, робота із запитами щодо результатів і розслідування випадків порушень правил;
 2. Контролювати і досліджувати якість, установлювати норми та проводити іншу діяльність, пов’язану із оцінюванням рівня знань і які мають на меті гарантування результативності, а також достовірності результатів іспитів Cambridge Assessment і захист кандидатів;
 3. Повідомляти наш центр і, за можливості, школу, що готує вас до іспиту, ваші результати, а також третім особам, які безпосередньо роблять запит до Cambridge Assessment English щодо ваших результатів;
 4. Час від часу інформувати вас про нові продукти та послуги від Кембриджу, однак якщо Cambridge Assessment English з вами зв’язується з цього приводу, ви можете попросити, щоб вам більше не писали. Також Cambridge Assessment English може передати ваші персональні дані іншим відділам Кембриджського університету;
 5. Щоб відповідати чинним законам, виконувати рішення суду чи урядовим постановам чи для розслідування будь-якої кримінальної або іншої справи у Великій Британії та за кордоном.
 • Cambridge Assessment English може використовувати анонімні дані (інформація, яка не ідентифікує кандидата) і псевдо анонімні дані (ті, які є анонімними для осіб, що їх отримують) з метою дослідження і Cambridge Assessment English залишає за собою право передавати цю інформацію третім сторонам для досліджень. Третя сторона – отримувач зобов’язується чітко дотримуватися принципів захисту даних і повинна зберігати конфіденційність.

7. Політика щодо скасування та повернення коштів

Кількість місць для проведення іспитів обмежена. З цієї причини ми просимо вас скасовувати ваш іспит до закриття офіційної реєстрації, про дату якої вам буде належним чином повідомлено під час подання заявки. Це дозволить нам запропонувати ваше місце іншому кандидату. Щоб скасувати іспит, ви можете надіслати нам електронного листа або зателефонувати в робочі дні з 10:00 до 19:00.

Зауважте, ми пропонуємо повернення коштів. Якщо ви повідомите нам про необхідність скасувати іспит до закриття офіційної реєстрації, ми перенесемо ваш платіж на іншу дату іспиту, або ви зможете отримати відшкодування вартості іспиту за вирахуванням реєстраційного збору:

 • діти віком до 18 років – 5%;
 • дорослі – 10%.

Однак, якщо ви не скасуєте реєстрацію на іспит до закриття офіційної реєстрації або ж не з’явитесь на нього, сплачені платежі не повертаються.