Підготовка до ЗНО

Записатись на безкоштовну консультацію

ЗНО з англійської мови - один з розповсюджених іспитів, які необхідні для вступу до багатьох ВНЗ та на широке розмаїття спеціальностей.  

Як показують результати торішніх тестів, не завжди достатньо просто добре знати англійську, щоб успішно скласти ЗНО.  Отже, тепер багато старшокласників приділяють увагу підготовці до формату екзамену.

Більшість вчителів та фахівців з англійської мови, проаналізувавши завдання ЗНО з англійської мови, доходять висновку, що вони подібні до міжнародних кембриджських тестів, таких як B2 First (FCE) або IELTS. ILC є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English у Києві (ліцензії UA801). Наші викладачі, як ніхто інший, знають всі тонкощі міжнародних іспитів з англійської.

Для зарахування на курс підготовки, необхідно мати рівень англійської не нижче ніж B1 (Intermediate). Для учнів, що не відвідували наші курси, необхідно пройти безкоштовне тестування.

Курс підготовки побудовано на навчальних матеріалах, що надаються викладачем, отже вам не доведеться купляти підручники.

Зверніть увагу, що головна мета курсу підготовки до ЗНО - це розбір формату екзамена та усіх видів завдань, які він містить. Курс сам по собі не спрямований на підвищення загального рівня англійської, саме тому ми пропонуємо його лише дітям з рівнем англійської  B1 або вище. Якщо рівень англійської дитини нижчий, скоріш за все для неї буде корисніше записатись на курси загальної англійської.

 

Розклад занять: щосуботи (онлайн формат на платформі Zoom)

Час занять: 13:00 - 14:30 або 15:30-17:00

Рівень: Intermediate, Upper Intermediate (B1, B2)

Тривалість курсу: до 28 травня 2022

Вартість 1 семестру (6 тижнів): 1799 грн

Ми розробили для наших клієнтів гнучку систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте від 3 до 22% оплати під час навчання.

Записатись на безкоштовну консультацію