Загальна англійська для дітей 11-17 років

Записатись на безкоштовну консультацію

Курси англійської для дітей та підлітків 11-17 років – це можливість ґрунтовного та послідовного розвитку мовних здібностей дитини. Навчання відбувається за комунікативною методикою, яка передбачає повне занурення дитини в англомовне середовище вже з перших занять.

Кваліфіковані та уважні викладачі, кожен з яких має кембриджський сертифікат, допомагають студентам розвивати усі необхідні мовні навички та мотивують їх досягати найкращих результатів.

Завдяки цікавій навчальній програмі діти з легкістю розвивають навички:

  • вільної розмовної англійської;
  • впевненого використання граматики;
  • читання та письма.

Ми пропонуємо навчання в групі залежно від віку та мовного рівня, який визначаємо за допомогою безкоштовного тестування, щоб гарантувати дитині поступовий мовний прогрес у комфортній атмосфері.

Діти у нашій школі не потребують допомоги батьків під час виконання домашніх завдань з англійської, адже відчувають впевненість у своїх знаннях.

Ми беремо на себе усю відповідальність за їх прогрес у вивченні мови, який батьки зможуть відстежувати в особистому кабінеті на нашому сайті. Окрім цього, за результатами підсумкового тесту викладачі визначають рекомендований міжнародний іспит, який зможе вдало скласти ваша дитина.

Для підлітків, які демонструють високий мовний рівень, наші викладачі рекомендують курси підготовки до Кембриджських іспитів B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Тут учні не тільки опанують мовний рівень від В2 до С2, а й зможуть, за бажанням, скласти відповідний міжнародний іспит та скористатися знижками, які надає клієнтам курсів англійської ILC програма лояльності Екзаменаційного центру.

Кожен з курсів триває один академічний рік - з 5 вересня по 31 травня, та складається з 6 семестрів (1 семестр = 6 тижнів). 

Вартість та розклад занять

Вартість та розклад залежать від віку та рівня володіння англійською.

Навчання буде відбуватися в онлайн форматі задля вашої зручності та впевненості, що ваша дитина може залишатися у безпечному місці та продовжувати навчання!.

Проведіть

Назва курсу

Вартість

семестру*

Кількість

семестрів

Розклад занять

Elementary(+)

3599 3239 грн**

6

пн/ср або вт/чт

16:45-18:15

Pre-Intermediate 

Intermediate(+)

 

* 1 семестр = 6 тижнів

** Знижка передплати при оплаті одного, двох чи трьох семестрів навчання до 20 серпня.

Ми розробили для наших клієнтів систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 15% оплати під час навчання.

 

 

Назва курсу

Вартість

семестру*

Кількість

семестрів

Розклад

занять

Elementary(+)

 3599 3239 грн

6
 

пн/ср або вт/чт

16:45-18:15

або

18:30-20:00

залежно від рівня

Pre-Intermediate 

 

Intermediate(+)

Upper Intermediate

Upper Intermediate +

5399 4859 грн

пн/ср/пт або вт/чт/пт

18:30-20:00

* 1 семестр = 6 тижнів

** Знижка передплати при оплаті одного, двох чи трьох семестрів навчання до 20 серпня.

Ми розробили для наших клієнтів систему авансових та накопичувальних знижок. Ознайомтеся з деталями дисконтної програми та заощаджуйте до 15% оплати під час навчання.

 

Записатись на безкоштовну консультацію