ХОЧЕТЕ ВИЗНАЧИТИ СВІЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ?
ЗАПРОШУЄМО НА ТЕСТУВАННЯ!
Записатися

ЧИ МОЖУ Я ПРОЙТИ ТЕСТ ОНЛАЙН?

Можете! Але одного онлайн-тесту недостатньо для того, щоб ми могли з впевненістю визначити групу, яка підійде Вам найкраще.
НАВІЩО ТЕСТУВАННЯ?
КВАЛІФІКАЦІЯ
наших викладачів дозволить максимально точно визначити Ваш поточний мовний рівень.
РЕЗУЛЬТАТ
тестування важливий для нас, адже це підстава для зарахування Вас у групу відповідного рівня та рекомендація оптимальної програми вивчення англійської саме для Вас.
МИ ДБАЄМО
щоб студенти, які навчаються в групі, були одного мовного рівня, адже це зумовлює комфорт навчання для кожного студента та максимальну ефективність роботи викладача.
ТЕСТУВАННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ З 3-Х ПРОСТИХ КРОКІВ
1
КОМП'ЮТЕРНИЙ ТЕСТ (15 ХВ)
Короткий тест на комп'ютері дасть нам загальне уявлення про Ваш рівень граматики і необхідну інформацію для наступного етапу тестування.
2
БЕСІДА З ВИКЛАДАЧЕМ (БЛИЗЬКО 10 ХВ)
Формат бесіди дає можливість перевірити, чим були зумовлені помилки, яких Ви припустилися в тесті — браком знань чи простою неуважністю. Так ми зможемо створити набагато точнішу картину Ваших знань.
3
ВИБІР КУРСУ НАВЧАННЯ
Ми обов’язково запитаємо Вас, для чого Вам потрібна мова, якого результату і в які терміни Ви хочете досягти. Підсумком тестування стане максимально точне визначення Вашого рівня, а також рекомендація оптимальної програми навчання, яка дозволить Вам досягти поставленої мети в бажаний термін.

ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!

Пройти тестування в ILC Ви можете абсолютно безкоштовно, просто записавшись прямо зараз!


Записатися