Курс CELT-S

Курс складається з 120 годин роботи онлайн, 24-30 годин практичних сесій з тренером на території ILC, а також з трьох уроків, які Ви викладатимете на території своєї школи під наглядом тренера. ILC першим в Україні провів курс CELT-S та є найдосвідченішим центром проведення цього курсу.

Оцінювання складається з 4 частин:

  • TKT: Module 1 (визнаний Міністерством освіти як компонент підвіщення кваліфікації для шкільних викладачів)

  • Онлайн-тести

  • Портфоліо завдань, які є частиною роботи он-лайн – перевіряються тренером

  • 3 уроки з Вашими учнями

Викладачі

Сертифіковані CELTA-тренери з великим досвідом роботи як за кордоном, так і в Україні. 49 років сумісного досвіду роботи з дітьми.

Організація навчання

ОНЛАЙН: 24-го листопада Вам буде надано доступ до закритого сайту Сambridge English (на 6 місяців). Ви зможете виконувати завдання у зручний для себе час. Це займатиме у Вас не більше 5-ти годин на тиждень.

ОФЛАЙН: 5 практичних сесій в Києві, в ILC:  24 листопада, 22 грудня, 2 лютого, 2 березня, 30 березня. 3 відкритих уроки у Вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.

Тривалість курсу

З 24 листопада по 30 березня.

Вартість курсу

за умови сплати до 3 листопада: 9500 грн та 165 фунтів (за доступ до платформи та екзамен TKT, дата оплати встановлюється у відповідності з датою складання TKT)

10500 грн та 165 фунтів (за доступ до платформи та екзамен TKT, дата оплати встановлюється у відповідності з датою складання TKT)

Записатись