Курс CELT-P

Курс складається з 120 годин роботи онлайн, 24-30 годин практичних сесій з тренером на території ILC, а також з трьох уроків, які Ви викладатимете на території своєї школи під наглядом тренера.

Оцінювання складається з 4 частин:

  • TKT: YL exam (визнаний Міністерством освіти як компонент підвіщення кваліфікації для шкільних викладачів)

  • Онлайн-тести

  • Портфоліо завдань, які є частиною роботи он-лайн – перевіряються тренером

  • 3 уроки з Вашими учнями

Викладачі:

Сертифіковані CELTA-тренери з великим досвідом роботи як за кордоном, так і в Україні. 49 років сумісного досвіду роботи з дітьми.

Організація навчання:

ОНЛАЙН: 15-го вересня Вам буде надано доступ до закритого сайту Сambridge English (на 6 місяців). Ви зможете виконувати завдання у зручний для себе час. Це займатиме у Вас не більше 5-ти годин на тиждень.

ОФЛАЙН: 6 практичних сесій в Києві, в ILC: 15 вересня, 13 жовтня, 10 листопада, 8 грудня, 19 січня, 2 лютого. 3 відкритих уроки у Вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.

Тривалість курсу

З 15 вересня по 2 лютого.

Вартість курсу

9500 грн (за умови оплати не пізніше, ніж до 3 серпня 2018 року) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-P та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

10500 грн (за умови оплати після 3 серпня) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-P та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

Записатись