Курс CELT-P

Курс складається з 120 годин роботи онлайн, 24-30 годин практичних сесій з тренером на території ILC, а також з трьох уроків, які ви викладатимете на території своєї школи під наглядом тренера. ILC першим в Україні провів курс CELT-P та є найдосвідченішим центром проведення цього курсу.

Оцінювання складається з 4 частин:

  • TKT: YL exam (визнаний Міністерством освіти як компонент підвіщення кваліфікації для шкільних викладачів)

  • Онлайн-тести

  • Портфоліо завдань, які є частиною роботи он-лайн – перевіряються тренером

  • 3 уроки з Вашими учнями

Викладачі:

Сертифіковані CELTA-тренери з великим досвідом роботи як за кордоном, так і в Україні. 49 років сумісного досвіду роботи з дітьми.

Організація навчання:

ОНЛАЙН: 14-го вересня вам буде надано доступ до закритого сайту Сambridge English (на 6 місяців). Ви зможете виконувати завдання у зручний для себе час. Це займатиме у вас не більше 5-ти годин на тиждень.

ОФЛАЙН: 6 практичних сесій в Києві, в ILC: 14 вересня, 12 жовтня, 9 листопада, 7 грудня, 18 січня, 1 лютого (січень 2020 - іспит ТКТ). 3 відкритих уроки у вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.

Тривалість курсу

З 14.09.2019 по 01.02.2020

Вартість курсу

  • Early-bird fee (за умови оплати до 23 серпня): 12500 грн та 165 фунтів (за доступ до платформи, сертифікат CELT-P та екзамен TKT, дата оплати встановлюється у відповідності з датою складання TKT)
  • Повна ціна: 13500 грн та 165 фунтів (за доступ до платформи, сертифікат CELT-P та екзамен TKT, дата оплати встановлюється у відповідності з датою складання TKT)
Записатись