Курс CELT-P

Курс складається з 120 годин роботи онлайн, 24-30 годин практичних сесій з тренером на території ILC, а також з трьох уроків, які Ви викладатимете на території своєї школи під наглядом тренера. ILC першим в Україні провів курс CELT-P та є найдосвідченішим центром проведення цього курсу.

Оцінювання складається з 4 частин:

  • TKT: YL exam (визнаний Міністерством освіти як компонент підвіщення кваліфікації для шкільних викладачів)

  • Онлайн-тести

  • Портфоліо завдань, які є частиною роботи он-лайн – перевіряються тренером

  • 3 уроки з Вашими учнями

Викладачі:

Сертифіковані CELTA-тренери з великим досвідом роботи як за кордоном, так і в Україні. 49 років сумісного досвіду роботи з дітьми.

Організація навчання:

ОНЛАЙН: 3-го листопада Вам буде надано доступ до закритого сайту Сambridge English (на 6 місяців). Ви зможете виконувати завдання у зручний для себе час. Це займатиме у Вас не більше 5-ти годин на тиждень.

ОФЛАЙН: 6 практичних сесій в Києві, в ILC: 3 листопада, 1 грудня, 12 січня, 9 лютого, 9 березня, 23 березня. 3 відкритих уроки у Вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.

Тривалість курсу

З 3 листопада по 23 березня.

Вартість курсу

за умови оплати до 13 жовтня: 9500 грн та 165 фунтів (за доступ до платформи та екзамен TKT, дата оплати встановлюється у відповідності з датою складання TKT)

10500 грн та 165 фунтів за два сертифікати: CELT-P та TKT (за доступ до платформи та екзамен TKT, дата оплати встановлюється у відповідності з датою складання TKT)

Записатись