Ділова англійська

Курси ділової (бізнес) англійської в Києві в ILC допоможуть тим, хто планує працювати або вже працює у сфері бізнесу та потребує вдосконалення мови для кар`єрного зростання. Зверніть увагу, що цей курс не гарантує повноцінного підвищення загального мовного рівня, але гарантує покращення володіння бізнес-англійською, адже він фокусується на діловій лексиці, функціональній мові та навичках читання/письма.

Організація навчання на курсі бізнес-англійської.

Ми пропонуємо два формати навчання - це індивідуальні заняття або корпоративні класи для співробітників однієї компанії. 

Формат індивідуальних занять на курсі бізнес-англійської дозволить вам разом з викладачем скласти власну програму та інтенсивність проходження курсу, щоб ви могли досягти необхідних результатів за чітко визначений час.

Цей курс обирають, щоб підготуватися до:

  • співбесіди
  • ведення переговорів
  • виступу на презентаціях
  • легкої ділової комунікації з партнерами тощо.

Формат корпоративних занять - це групове навчання для співробітників однієї компанії, що дозволить полегшити комунікацію з іноземними бізнес-партнерами та сприятиме розвитку бізнесу. Ви можете обрати цілісний курс для розвитку ділового спілкування або окремі тренінги. Дізнайтесь більше про корпоративне навчання

Записатись