Курс CELT-S

Курс складається з 120 годин роботи онлайн, 24-30 годин практичних сесій з тренером на території ILC, а також з трьох уроків, які Ви викладатимете на території своєї школи під наглядом тренера. Наразі цей курс Ви можете пройти тільки в ILC.

Оцінювання складається з 4 частин:

  • TKT: YL exam (визнаний Міністерством освіти як компонент підвіщення кваліфікації для шкільних викладачів)

  • Онлайн-тести

  • Портфоліо завдань, які є частиною роботи он-лайн – перевіряються тренером

  • 3 уроки з Вашими учнями

Викладачі

Сертифіковані CELTA-тренери з великим досвідом роботи як за кордоном, так і в Україні. 49 років сумісного досвіду роботи з дітьми.

Організація навчання

ОНЛАЙН: 27-го січня Вам буде надано доступ до закритого сайту Сambridge English (на 6 місяців). Ви зможете виконувати завдання у зручний для себе час. Це займатиме у Вас не більше 5-ти годин на тиждень.

ОФЛАЙН: 5 практичних сесій в Києві, в ILC:  27 січня, 24 лютого, 24 березня, 21 квітня, 26 травня. 3 відкритих уроки у Вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.

Тривалість курсу

З 27 січня по 26 травня.

Вартість курсу

8500 грн (за умови оплати не пізніше, ніж до 23 грудня 2017 року) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-S та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

9500 грн (за умови оплати після 23 грудня) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-S та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

Записатись