Курс CELT-P

Курс складається з 120 годин роботи онлайн, 24-30 годин практичних сесій з тренером на території ILC, а також з трьох уроків, які Ви викладатимете на території своєї школи під наглядом тренера.

Оцінювання складається з 4 частин:

  • TKT: YL exam (визнаний Міністерством освіти як компонент підвіщення кваліфікації для шкільних викладачів)

  • Онлайн-тести

  • Портфоліо завдань, які є частиною роботи он-лайн – перевіряються тренером

  • 3 уроки з Вашими учнями

Викладачі:

Сертифіковані CELTA-тренери з великим досвідом роботи як за кордоном, так і в Україні. 49 років сумісного досвіду роботи з дітьми.

Організація навчання:

ОНЛАЙН: 20-го січня Вам буде надано доступ до закритого сайту Сambridge English (на 6 місяців). Ви зможете виконувати завдання у зручний для себе час. Це займатиме у Вас не більше 5-ти годин на тиждень.

ОФЛАЙН: 6 практичних сесій в Києві, в ILC: 20 січня, 17 лютого, 17 березня, 14 квітня, 19 травня, 2 червня. 3 відкритих уроки у Вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.

Тривалість курсу

З 20 січня по 3 червня.

Вартість курсу

8500 грн (за умови оплати не пізніше, ніж до 16 грудня 2017 року) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-P та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

9500 грн (за умови оплати після 16 грудня) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-P та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

Записатись