Загальна англійська-онлайн

Записатись на безкоштовну консультацію

Постійно намагаєтеся оптимізувати свій особистий графік так, щоб знаходити час на англійську?

У нас є рішення – загальна англійська в групі повністю онлайн! Покращуйте свій рівень, залишаючись вдома чи в офісі та не витрачаючи час на дорогу.

Онлайн-заняття з ILC проходять на платформі Zoom і поєднують всі активності звичайного уроку. Тут викладач має можливість ділити студентів на пари та групи, робити записи для студентів на інтерактивній дошці, вмикати відео- та аудіозавдання тощо.

Вам для заняття достатньо мати комп'ютер, ноутбук чи планшет та перейти за посиланням, яке ви отримаєте від свого викладача.

Все це дозволяє вам так само ефективно досягати нових результатів та покращувати англійську у комфортній для вас атмосфері.

Кожен курс – це 4 семестри, за які ви опановуєте один мовний рівень англійської від А2 (Elementary) до C1 (Advanced), що відповідає  міжнародній системі мовних рівнів CEFR. Програма навчання поєднує гармонійний розвиток усіх мовних навичок: граматику, сприйняття на слух, читання, говоріння, письмо.

Розклад занять ранкових груп: тричі на тиждень, 7:45-9:15, 09.30-11:00 або 11:30-13:00

Вартість семестру*: 3699 грн

 

Розклад занять вечірніх груп: двічі (19:00 - 21:15) або тричі (19:00-20:30) на тиждень.

Вартість семестру*: 3699 грн

 

Запишіться на безкоштовне тестування, щоб максимально точно визначити ваш поточний мовний рівень та зануритися у вивчення англійської.

Під час навчання в групах загальної англійської для дорослих усі клієнти ILC мають можливість безкоштовно відвідувати Розмовні клуби!

Записатись на безкоштовну консультацію